İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Instagram neden yavaş neden açılmıyor(Yükleme Başarısız Oldu çözümü) Instagram çöktü mü yükleme sorunu çözümü

Instagram neden yavaş neden açılmıyor(Yükleme Başarısız Oldu çözümü) Instagram çöktü mü yükleme sorunu çözümü
Instagram neden yavaş neden açılmıyor(Yükleme Başarısız Oldu çözümü) Instagram çöktü mü yükleme sorunu çözümü

Instagram çöktü mü, snap-fotoğraf yükleme hatası kullanıcıların karşısına çıkıyor. Durum böyle olunca 'Yükleme başarısız oldu' hatası alınıyor, peki bu sorun nasıl çözülür? Instagram neden donuyor, açılmıyor ve yükleme sorunu detayları haberimizde...

Instagram çöktü mü neden açılmıyor? Instagram' a fotoğraf yükleyemiyorum. Instagram'a neden snap-fotoğraf yükleyemiyorum, neden hata veriyor? Instagram yükleme sorunu çözümü burada. Fotoğraf yüklerken sorun yaşıyorsanız yada hata alıyorsanız. Alternatif internet bağlantısını deneyiniz. Wi-Fi veya mobil veri bağlantısı ile deneyebilirsiniz. Tabi farklı yerden. Şunu da hatırlatayım 3G, 4.5G veya ADSL Wi-Fi sinyal yetersizliğinden dolayı yükleniyormuş gibi görülebilir.
 

Bazen mobil operatörlerinde (Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom Avea) mobil veri kullanımı belli bir tüketime veya bitim süresine göre internette yükleme veya download hızında düşüş olabiliyor.

Farklı yerlerden ve farklı cihazlardan Instagram hesabınıza resim yüklemeye çalıştığınızda sorun devam ediyorsa, Instagram ile iletişime geçebilirsiniz. Yada önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.


Instagram Fotoğraf-Snap Yükleme Sorunu Çözümü

Fotoğraf yükleme sorununun çözümü aslında çok basit bir çözüm. Internet bağlantınızı kontrol ettiyseniz, sorunsuz bir şekilde internete bağlanabiliyorsanız, aşağıdaki adımları takip ettiğinizde sorunsuz bir şekilde fotoğraf yükleyebileceksiniz.

    Internet bağlantınızı kontrol edin.
    Instagram uygulamasını tamamen kapatınız.
    Telefonu tamamen kapatınız ve yeniden açınız.
    Bu süreçte Instagram çerezleri de temizlenmiş olacaktır.
    Cihazı tekrar açtığınızda Instagram'ı açın, bağlantınızdan emin olun ve fotoğrafı yüklemeyi tekrar deneyin.
 

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.