İsmail Hacıoğlu Mehmetçik Kûtulamâre Dizisi’nde

TRT 1’de yayınlanan, Perşembe akşamlarına damgasını vuran ve bu sezonun en iddialı yapımlarından birisi olarak gösterilen Mehmetçik Kûtulamâre Dizisi oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha katıldı. Son olarak Ayla filmiyle Türkiye kadar uluslararası alanda da gündeme gelen İsmail Hacıoğlu, Mehmetçik Kûtulamâre dizisinde.

İsmail Hacıoğlu Mehmetçik Kûtulamâre Dizisinde

26 Şubat 2018 14:17

Yapımcılığını ve senaristliğini Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği Mehmetçik Kûtulamâre Dizisi güçlü oyuncu kadrosu ve dev prodüksiyonuyla dikkat çekiyor. Kaan Taşaner, İsmail Ege Şaşmaz, İlker Aksum, Serdar Gökhan, Gamze Özçelik ve Özgü Kaya’nın rol aldığı Mehmetçik Kûtulamâre dizisine bu hafta yayınlanacak 6. Bölümünden itibaren İsmail Hacıoğlu’da katıldı. 

ÖDÜLLÜ OYUNCU 

Son olarak “Kayıtdışı” dizisi ve Astsubay Süleyman Dilbirliği’ni oynadığı “Ayla” filmindeki performanslarıyla takdir toplayan ve uluslararası alanda da gündeme gelen İsmail Hacıoğlu’nun, Mehmetçik Kûtulamâre Dizisi’nde Osmancık Taburu’nun neferlerinden birisine hayat vereceği öğrenildi.

İsmail Hacıoğlu; Sınav, Kabadayı ve Ayla gibi filmlerle ulusal ve uluslararası alanda bir çok ödül alırken Mehmetçik Kûtulamâre Dizisi’nde de büyük bir performans göstermesi bekleniyor. Mehmetçik Kûtulamâre Dizisi’nde, Süleyman Askeri’nin komuta ettiği Osmancık Taburu’nun zorlu Irak coğrafyasında İngilizlere karşı verdikleri destansı mücadeleleri ve kahramanlıkları ile birlikte Kûtulamâre’de, İngilizlerin tarihte yaşadığı en büyük mağlubiyet konu olarak yer alıyor.
 

 

YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

Şehir Seç
 • İstanbul

  İstanbul 29°C

 • Ankara

  Ankara 28°C

 • İzmir

  İzmir 32°C

 • Bursa

  Bursa 30°C

 • Trabzon

  Trabzon 27°C

TÜMÜ
Reklamı Geç