İzmir’in ünlü blog yazarları Optimum' da buluştu

Sanal dünyanın İzmir’de en popüler 20 blog yazarı Optimum Outlet'te bir araya geldi

İzmirin ünlü blog yazarları Optimum da buluştu

28 Aralık 2013 01:07

Modadan makyaja, yemekten aktüaliteye kadar birçok alanda yazılarını binlerce takipçisiyle paylaşan bloggerlar Optimum’da yeni yıl öncesinde buluştu. İzmir’in buluşma noktası Optimum’da moda ve eğlence dünyasını değerlendiren bloggerlar bir araya gelmenin keyfini de yaşadı.

İzmirlilere 365 gün uygun fiyatlı ve keyifli alışveriş imkanı sunan Optimum Outlet, sanal dünyanın önde gelen blog yazarlarını ağırladı. Sadece alışveriş merkezi değil aynı zamanda sosyal, sanatsal, kültürel paylaşımların, eğlencenin ve özel lezzetlerin de kalbi olmayı da hedefleyen Optimum Outlet İzmir’in 20 ünlü blog yazarını yeni yıl öncesinde özel bir akşam yemeğinde buluşturdu.
Bloggerlar bu özel buluşmada hem 2013 yılının değerlendirmesini yaptı hem de sanal dünyadaki başarılı paylaşımlarını keyifli bir sohbete taşıdı. Blog yazarları yemek boyunca kendi sanal dünyadaki takipçilerini dakika dakika sosyal medyada bilgilendirdi. Moda, kozmetik, yemek ve aktüalite üzerine yazan bloggerlar, bu kez kendilerini Optimum’da etiketledi.
Optimum yönetimi tarafından blog yazarlarına verilen hediyelerle yeni yılları kutlandı. Sosyal medyanın ünlüleri yeni yıl yemeğinde buluşmanın tadını çıkarırken bu özel buluşmayı da fotoğrafları ile ölümsüzleştirerek takipçileri ile paylaştı.

 

YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (1)

Şehir Seç
 • İstanbul

  İstanbul 16°C

 • Ankara

  Ankara 15°C

 • İzmir

  İzmir 17°C

 • Bursa

  Bursa 19°C

 • Trabzon

  Trabzon 23°C

TÜMÜ
Reklamı Geç