Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Meclis

Seçim sonuçlarını dakika dakika buradan takip edebilirsiniz.

Kağıt toplayıcısının öldüğü kaza MOBESE'de

Emniyet Genel Müdürlüğü, geçtiğimiz yıl içinde MOBESE kameralarına yansıyan trafik kazalarının görüntülerini paylaştı. Işık ihlalinden hız sınırlarının aşılmasına kadar pek çok kuralın ihlali sonucu meydana gelen kazalarda bir kişi hayatını kaybetti, çok sayıda vatandaş yaralandı.

Kağıt toplayıcısının öldüğü kaza MOBESEde

03 Ocak 2018 23:44

Ankara’da farklı tarihlerde meydana gelen trafik kazaları, şehrin dört bir yanında bulunan MOBESE kameralarınca saniye saniye kaydedildi. Emniyetten paylaşılan kaza görüntülerinde Ankara’da meydana gelen 4 ayrı trafik kazası yansıdı. Meydana gelen kazalarda bir kişi hayatını kaybederken çok sayıda vatandaş yaralandı.

Görüntülere yansıyan ilk kaza, bir ışıklı kavşakta meydana geldi. Gece saatlerinde meydana gelen kaza, ışıkların falsolu yandığı kavşağa kontrolsüz giren 2 otomobilin çarpışması sonucu yaşandı. Çarpışmanın şiddetiyle kontrolden çıkan araç, reklam panolarına çarparak yan devrildi.

Minibüsün altında kalan talihsiz genç hayatını kaybetti

Bir diğer kaza Şehit Ömer Halisdemir Bulvarı üzerindeki Hasköy Kavşağında meydana geldi. Görüntülere göre, Havaalanı istikametinde seyreden çakarlı bir otomobil, kırmızı ışıkta bekleyen minibüse arkadan çarpıyor. Çarpışmanın şiddetiyle harekete geçen minibüs ise o esnada yaya geçidini kullanan kağıt toplayıcısı gence çarpıyor. Minibüsün altında kalan talihsiz genç, söz konusu kazada hayatını kaybetmişti.

Görüntüye yansıyan başka kaza yine kural ihlali sonucu meydana geldi. Işıklı kavşağa hızla giren bir otomobil, sola dönmek için kırmızı ışığı bekleyen otomobilin arkasından vuruyor. Diğer bir kaza ise Kocatepe Camii’nin altından geçen tünelde meydana geldi. Azami hız sınırının 30 kilometre olduğu tünele hızla giren otomobil, virajı alamıyor ve önce duvara çarpıyor, ardından da takla atıyor.

Videonun sonunda, “Hız kurallarına uyulsaydı bu kazaların hiçbiri olamayabilirdi” mesajı paylaşıldı. 

Caner Ünver - Musa Erdoğan

 

YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

Şehir Seç
 • İstanbul

  İstanbul 29°C

 • Ankara

  Ankara 31°C

 • İzmir

  İzmir 31°C

 • Bursa

  Bursa 29°C

 • Trabzon

  Trabzon 27°C

TÜMÜ
Reklamı Geç