İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Konuşan Tom ve Arkadaşları artık Türkçe

Konuşan Tom ve Arkadaşları artık Türkçe
Konuşan Tom ve Arkadaşları artık Türkçe

Bilgisayar üretimli imgeleme ile yapılan dünya çapında popüler animasyon dizisi Konuşan Tom ve Arkadaşları, Türkçe yayına başlıyor. 28 dilde ve 170'ten fazla ülkede yayınlanan dizi için yeni Youtube kanalı açılacak.

Küresel eğlence şirketi Outfit7 Limited, dünya çapında popüler animasyon dizisi Konuşan Tom ve Arkadaşları'nın listelerde başı çeken YouTube içeriğinin artık Türkçe dilinde de erişilebilir olduğunu duyurdu. 28 dilde seslendirmesi yapılan ve 170'ten fazla bölgede yayınlanan sevilen bilgisayar üretimli imgeleme ile yapılan animasyon dizisi Konuşan Tom ve Arkadaşları, yeni YouTube kanalıyla Türkiye'de görücüye çıkacak. 

Outfit7 Baş Ürün Yöneticisi Boris Dolenc, "Bu imtiyaz, farklı kültürlerden pek çok kişiye hitap ettiği için gerçekten özeldir. Türkiye, zengin ve gelişen bir oyun kültürüne sahip ve bizler de bunun bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Pek çoğu listelerde başı çeken mobil oyunlarımız, Türkiye'de geniş kitleler tarafından zaten indirilmiş bulunuyor. Milyonlarca hayranımızın artık popüler YouTube içeriğimizi de keşfederek tadını çıkarabileceğini duyurmak bizler için büyük bir zevk" dedi.

Dünya çapında popüler olan Konuşan Tom ve Arkadaşları video içeriği, bugüne kadar 23 milyardan daha fazla görüntülendi. Animasyon dizisi; Konuşan Tom, Konuşan Angela, Konuşan Benn, Konuşan Hank ve Konuşan Ginger adlı beş sevimli arkadaşın başından geçen maceraları, gülünç talihsizlikleri ve bir çok eğlencel anı konu ediniyor. 

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.