Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Meclis

Seçim sonuçlarını görmek için tıklayın.

Minik öğrencilerden anlamlı ziyaret

Küçükçekmeceli öğrenciler, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü dolayısıyla Küçükçekmece Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret ederek, kedi ve köpeklerle vakit geçirdi.

Minik öğrencilerden anlamlı ziyaret

04 Ekim 2017 16:29

4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü dolayısıyla Küçükçekmeceli öğrenciler, Küçükçekmece Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti. Bu anlamlı günde sessiz dostlarını unutmayan öğrenciler, yaşıtlarına ve ebeveynlere “Hayvanlara Sahip Çıkalım” mesajı verdi.

Anaokulu ve ilkokul öğrencileri, barınaktaki kedi ve köpeklerle bir araya gelerek, barınak yetkililerinden hayvanlarla ilgili bilgi aldı. Gelecek nesillere hayvan sevgisini aşılama amacıyla yapılan ziyarette, öğrenciler keyifli zaman geçirdi.

“Onlara zarar vermemeliyiz”

Hayvanların hakları olduğunu ifade eden 4'üncüsü sınıf öğrencisi Ezgi Eren, “Sadece bir gün değil her gün hayvanlara iyi davranmalıyız. Ben hayvanları çok seviyorum. Onlar da birer canlı. Bize zarar verilse biz ne hissederdik düşüncesiyle onlara yaklaşmalıyız. Onlara bir kap su ve yemek koymayı ihmal etmeyelim” diye konuştu.

“Hayvanları mutlu etmek çok kolay”

Hayvanlara olan sevgisini dile getiren Mehmet Emin Ünaldı ise, hayvanlara sahip çıkılması gerektiğini ifade ederek, onları mutlu etmek için bir kap su ve mamanın yeterli olduğunu ifade etti. 

 

YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

Şehir Seç
 • İstanbul

  İstanbul 33°C

 • Ankara

  Ankara 35°C

 • İzmir

  İzmir 32°C

 • Bursa

  Bursa 32°C

 • Trabzon

  Trabzon 28°C

TÜMÜ
Reklamı Geç