MP Antalya 1 - 2 Fenerbahçe

Spor Toto Süper Lig'in 26. haftasında Fenerbahçe, Medical Park Antalyaspor ile karşılaştı.

MP Antalya 1 - 2 Fenerbahçe

17 Mart 2013 19:12

STAT: Akdeniz Üniversitesi
HAKEM: Hüseyin Göçek
SAAT: 20.00
YAYIN: Lig TV

MP ANTALYA: Ndjock, Koray, Deniz, Musa Nizam, Ergun, Janda, Uğur, Isaac, Aissati, Tita, Diarra
TEKNİK DİREKTÖR: Mehmet Özdilek

FENERBAHÇE: Volkan, Gökhan, Yobo, Egemen, Hasan Ali, Meireles, Emre, Kuyt, Salih, Caner, Sow
TEKNİK DİREKTÖR: Aykut Kocaman

CANLI ANLATIM

MAÇ SONU

90' Mücadelenin sonuna 4 dakika ilave edildi.

89' Bu kez ev sahibi ekip köşe vuruşu kullandı. Sağ kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza sahasına gelen topa vuran Ömer topu dışarıya gönderdi.

89' Bu kez ev sahibi ekip köşe vuruşu kullandı. Sağ kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza sahasına gelen topa vuran Ömer topu dışarıya gönderdi.

88' Fenerbahçe sol kanattan köşe vuruşu kullandı. Kısa kullanılan serbest vuruşta topla buluşan Hasan Ali ceza sahasına ortasını gönderdi ama top kaleci Ndjock'ta kaldı.

86' Son dakikalara yaklaştıkça oyunda tempo iyice düşmüş durumda.

85' Ev sahibi ekip savunmada top kaybı yapınca Fenerbahçe atağı başladı. Sağ kanatta topla buluşan Gökhan Gönül kendini yerde buldu ama oyun devam etti.

84' Gelişen Fenerbahçe atağında Cristian topla ceza alanı dışında buluştu ve kaleye sert bir şut gönderdi ama top yandan dışarıya çıktı.

83' Her iki takımda da oyuncu değişikliği. Fenerbahçe'de Raul Meireles oyundan çıktı ve yerine Cristian Baroni oyuna girdi. Ev sahibi ekipte ise Ismail Aissati oyundan çıktı ve yerine Emrah Başsan oyuna girdi.

82' Hızlı gelişen ev sahibi ekip atağında sağ kanatta topla buluşan Isaac Promise ceza sahasına ortasını gönderdi ama savunma topu karşıladı.

80' MP Antalyaspor beraberlik golünü bulabilmek adını ataklarını bu dakikalarda sıklaştırmış durumda. Sağ kanattan Isaac ceza sahasına ortasını gönderdi ama ceza sahasında Yobo topu uzaklaştıran isim oldu.

79' Kullanılan köşe vuruşunda Tita topu doğrudan kale sahasına gönderdi ama topa kimse dokunamadı ve top doğrudan dışarıya gitti.

78' Sol kanattan gelişen ev sahibi ekip atağında Murat Duruer topla buluştu ve son çizgiye inip ortasını yapmak isterken Fenerbahçe savunması topu kornere gönderdi.

77'  CANER ERKİN DIŞARI MEHMET TOPUZ İÇERİ

75' MP Antalyaspor'da ikinci oyuncu değişikliği. Lamine Diarra oyundan çıktı ve yerine Murat Duruer oyuna girdi.

74' Sarı lacivertliler atak yönüne göre sağ kanattan köşe vuruşu kullandı. Caner kullandığı serbest vuruşta topu yine ön direğe gönderdi ama bu kez ev sahibi ekip savunması topu uzaklaştırdı.

73' Orta yuvarlak içinde gerçekleşen kafa topu mücadelesinde Diarra, Egemen'e faul yaptı ve karar serbest vuruş.

72' Tehlikeli gelişen ev sahibi ekibin atağında Tita topu rakip ceza alanına çok güzel bir şekilde taşıdıktan sonra pasını Diarra'ya gönderdi. Diarra karşı karşıya pozisyonda vurdu ama top Volkan'dan dönüp yükseklik kazandı. İkinci pozisyonda Volkan bu kez topu elleriyle uzaklaştırdı.

71' Ev sahibi ekipte Uğur İnceman topu aldıktan sonra rakip savunma arkasına koşu yapan Ömer'e pasını attı ama kaleci Volkan çıkıp topu aldı.

66' Yine gelişen Fenerbahçe atağında sağ kanatta topla buluşan Gökhan pasını Kuyt'a verdi. Kuyt'ta pasını ceza sahası çizgisi üstündeki Meireles'e gönderdi. Meireles gelen topu doğrudan ceza sahasına gönderdi ama ev sahibi ekip savunması araya girip topu uzaklaştırdı.

65' Kullanılan köşe vuruşunda kale alanına gelen topu kaleci Ndjock son anda yumruklayarak uzaklaştırdı.

64' Yine ev sahibi ekip savunması arkasına atılan uzun topa hareketlenen Sow, savunmanın hatasıyla topu aldı ve kaleye şut çekecekken son anda Deniz müdahale etti ve top kornere gitti.

63' Fenerbahçe savunmasından Egemen, sağ kanattan ileriye hareketlenen Kuyt'a uzun bir pas gönderdi ama ev sahibi ekip savunması topu uzaklaştırdı.

62' Sağ kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Meireles topu ceza alanı yakınlarına kadar taşıdı ve pasını Kuyt'a gönderdi ama Kuyt'tan önce kaleci Ndjock topun sahibi oldu.

61' İkinci yarı başladığından beri oldukça düşük tempoda oynanan karşılaşmada her iki takımda birbirine üstünlük sağlayamadı.

52' Fenerbahçe'de serbest vuruşu Caner kullandı ve kale sahasına gelen top herkesi aşıp kaleci Ndjock'a geldi.

51' MP Antalyaspor yarı alanında, Sow sağ kanatta topla buluştu ama Musa'nın müdahalesiyle yerde kaldı ve karar serbest vuruş.

50' Gelişen Fenerbahçe atağında Salih topla beraber rakip ceza alanı önüne kadar gitti ve pasını Sow'a verdi. Sow topla çok oynayınca ev sahibi ekip savunması topu kontrol etti. Ardından bir top kaybıda ev sahibi ekip yaptı. Hasan Ali, pasını ceza sahasına hareketlenen Caner'e verdi. Caner sert vurdu ama top üstten dışarıya gitti.

49' Orta alanda gerçekleşen top kapma mücadelesinde Tita, Kuyt'a faul yaptı ve karar serbest vuruş.

Karşılaşmanın ilk yarısı sona erdi.

45' Caner Erkin'in serbest vuruşunda top auta çıktı.

42'  GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLL SOW

39' Ev sahibi ekip oyuncuları kısa paslarla rakip yarı alana geçti ama Diarra kalabalık Fenerbahçe savunması arasından çıkamadı.

38' MP Antalyaspor'un ataklarının sıklaştığı anlar. Sol kanatta topla buluşan Tita ceza sahası sağ çaprazında bulunan Diarra'ya uzun bir pas gönderdi ama Diarra'dan önce Volkan çıkıp topu kontrol etti.

32'  GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL TITA

31' Topla oynama oranlarında ev sahibi ekibin, Fenerbahçe'ye göre %64'e %36 üstünlüğü bulunuyor.

24' Konuk ekip sol kanattan köşe vuruşu kullandı. Caner topu doğrudan kale sahasına gönderdi ama gelen topu Uğur uzaklaştırdı.


23' Sağ kanattan gelişen sarı lacivertli ekibin atağında Salih pasını Kuyt'a verdi. Kuyt topla biraz daha ileri gitti ama topu daha sonra kaybetti.

22' Sağdan Aissati'nin yaptığı ortayı Diarra önüne almak istedi, açılan topu Egemen uzaklaştırdı.

16' EMRE DIŞARI SELÇUK ŞAHİN İÇERİ

14' Emre Belözoğlu Diarra ile girdiği ikili pozisyonda sakatandı. Yıldız oyuncu oyun kenarına alındı. Biraz sonra Selçuk Şahin oyunda olacak.

11' GOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLL SALİH UÇAN

7' Bu dakikayı Fenerbahçeli oyuncuların kendi aralarında paslaşmalarıyla geride bıraktık. Karşılaşma düşük tempoda başladı.

6' MP Antalyaspor takımı kısa paslarla rakip yarı alana geçti. Tita pasını Diarra'ya verdi. Diarra ceza sahasına ortasını gönderdi ama ön direkte Yobo topu karşıladı.

5' Yine sol kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Salih son çizgiden ceza sahasına ortasını gönderdi. Kuyt topa yükselip kafa vuruşunu yaptı ama top yandan dışarıya gitti.

4' Sol kanattan atağa çıkan konuk ekipte Salih'ten pası alan Emre kaleye şutunu gönderdi ama top yandan dışarıya çıktı.

3' Sağ kanattabn gelişen Fenerbahçe atağında Sow pasını Kuyt'a gönderdi ama Kuyt topu kaybetti.

1'Karşılaşma başladı.

 

 

YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

Şehir Seç
 • İstanbul

  İstanbul 31°C

 • Ankara

  Ankara 28°C

 • İzmir

  İzmir 28°C

 • Bursa

  Bursa 29°C

 • Trabzon

  Trabzon 27°C

TÜMÜ
Reklamı Geç