Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Meclis

Seçim sonuçlarını görmek için tıklayın.

Norveçli Cruise gemisi 3 gün boyunca dalgalarla mücadele etti

Yeni yıl kutlamaları için New York'tan Bahamalar'a giden gemi 14 günlük yolculuğun ardından dönüş yolunda fırtınaya yakalandı. Üç gün boyunca şiddetli dalga ve rüzgarla mücadele eden gemideki yolcular korku dolu anlar yaşadı.


11 Ocak 2018 15:28

Yeni yıl kutlamaları için 29 Aralık'ta New York'tan Bahamalar'a doğru yola çıkan Norveçli cruise gemisinin 14 günlük seyahati dönüş yolunda kabusa döndü. Dönüş yolunda Manhattan limanına gelmesi beklenen gemi, yolculuğun bitmesine 3 gün kala fırtınaya yakalandı. İçinde 4 bin yolcu taşıyan cruise gemisi günlerce şiddetli dalgalar ve güçlü rüzgarlar ile mücadele etti. Yolcuların korku dolu anlar yaşadığı geminin tavanlarından sular sızdı, koridorlar sular altında kaldı. Yolcular güçlükle ayakta durabildiği anlarda geminin kapıların menteşeleri de yerlerinden söküldü. Geminin güvertesi ise karla kaplandı. Üç gün boyunca sarsılan gemide bazı yolcular rahatsızlandıklarını, bazıları ise çok korktuklarını dile getirdi.

Yolculardan Brenda Walsh-Matias, " Sanki gemi ikiye ayrılacakmış gibi hissettim. Şimdiye kadar yaşadığım en korkunç olaydı. Dalgalar 12 metrenin üzerine çıkıyordu. Çocuklar ağlayıp durdular. İnsanlar rahatsızlanmış geminin her yerine kusuyorlardı" dedi. 

 

YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

Şehir Seç
 • İstanbul

  İstanbul 33°C

 • Ankara

  Ankara 30°C

 • İzmir

  İzmir 36°C

 • Bursa

  Bursa 34°C

 • Trabzon

  Trabzon 27°C

TÜMÜ
Reklamı Geç