İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Örgü Festivali hanımların ayağına geldi

Örgü Festivali hanımların ayağına geldi
Örgü Festivali hanımların ayağına geldi

Türkiye’nin ilk örgü festivali olduğu kaydedilen ÖrgüFest 2018 28 Ekim Pazar günü İstanbul Deniz Müzesi’nde tüm örgüseverleri bir araya getirmeye hazırlanıyor. Yumak, şiş ve tığ üçlüsüyle müziğin keyfinin çıkarılacağı festivalde, örgü atölyeleri ve söyleşilerin adresi olacak.

Örgü yapmayı daha eğlenceli bir aktivite haline getirmeyi amaçlayan Hobium.com, 28 Ekim Pazar günü örgüseverleri unutulmaz bir festivalde buluşturacak. Beşiktaş'taki İstanbul Deniz Müzesi'nde gerçekleştirilecek ÖrgüFest 2018, canlı müzik eşliğinde Derya Baykal'ın katılımıyla gün boyu düzenlenecek örgü atölyeleri, birbirinden farklı örgü modelleri ve yeni tasarımlarla, örmeyi seven, becerikli ve meraklı kadınlara ilham kaynağı olacak. 

Festivalde; bere yapımı, punch, amigurumi, paspas ve dekoratif ağaç yapımına ilişkin birçok atölye, ücretsiz örgü modelleri, yepyeni örgü teknikleri ve festivale özel indirimli ürünler katılımcıların beğenisine sunulacak. 11.30-18.30 saatleri arasında gerçekleştirilecek festivalin biletleri, bir alana bir bedava kampanyasıyla Biletix'te satışa sunuldu.  

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.