İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Sen Anlat Karadeniz 23.bölüm İZLE| Sen Anlat Karadeniz 24.bölüm FRAGMANI yayınlanacak MI?

Sen Anlat Karadeniz 23.bölüm İZLE| Sen Anlat Karadeniz 24.bölüm FRAGMANI yayınlanacak MI?
Sen Anlat Karadeniz 23.bölüm İZLE| Sen Anlat Karadeniz 24.bölüm FRAGMANI yayınlanacak MI?

Sen Anlat Karadeniz 23.bölüm İZLE| Sen Anlat Karadeniz 24.bölüm FRAGMANI yayınlanacak MI? Sen Anlat Karadeniz yeni sezona bomba gibi bir giriş yaptı. Vedat'tan bir türlü kurtulamayan Kaleli ailesi adeta şok üstüne şok yaşayacak. Peki Sen Anlat Karadeniz 23.bölümde neler oldu? 23. bölüm full nasıl izleriz? İşte tüm detaylar...

Sen Anlat Karadeniz 23.bölüm İZLE| Sen Anlat Karadeniz 24.bölüm FRAGMANI yayınlanacak mı? Sen Anlat Karadeniz bu bölümde de adeta izleyenleri ekrana kilitledi. Sen Anlat Karadeniz'in yeni bölüm fragmanı adeta hayranlarını heyecanlandırdı. Herkes Çarşamba günü ekrana gelecek olan bölümü bekliyor. Peki Sen Anlat Karadeniz 23 bölümde neler oldu? Sen Anlat Karadeniz'in 23.bölümü yayınlanır yayınlanmaz herkes 24.bölüm fragmanını aramaya başladı. 24.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizden takip edebilirsiniz... 

SEN ANLAT KARADENİZ 24.bölüm fragmanı için tıklayınız

SEN ANLAT KARADENİZ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

SEN ANLAT KARADENİZ 23.BÖLÜM FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SEN ANLAT KARADENİZ 23.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nefes ve Tahir, Vedat`ın varlığından habersiz en mutlu günlerini yaşarken, Vedat intikam peşindedir. Yiğit`in sünnet töreni yapıldıktan sonra Vedat Kaleli ailesine unutamayacağı bir sürpriz hazırladı. Nefes özgürlüğünün tadını çıkarırken Dağdevirenler için durum farklıdır. Murat`a olan aşkı nedeniyle ev hapsinde tutulan Nazar, Vedat`ın yaşadığını Murat`a söylemek isterken sevdiğinin başına belalar açtı.Asiye`yi kaçıran Vedat kardeşi kardeşle sınıyor. Yengesi ve yeğeni için hayatını ortaya koyan Tahir yolun sonuna mı geldi?

SEN ANLAT KARADENİZ OYUNCULARI

Ulaş Tuna Astepe -Tahir Kaleli

Namıdiğer Deli Tahir. 29 yaşında. Mert, hırçın, deli fişek, sabırsız bir Karadeniz delikanlısı. Ailenin sahip olduğu kum gemilerinde çalışıyor, şirket işlerinden hoşlanmıyor, Karadeniz'i, denizde olmayı çok seviyor. Kanı deli akıyor ama yüreği merhamet dolu.

İrem Helvacıoğlu - Nefes Zorlu

24 yıllık hayatında, daha adına yakışır bir tek nefes bile almayı başaramamış genç bir kadın. Annesi onu doğururken ölmüş, babası tarafından daha 16 yaşındayken Sayarların oğlu Vedat'a satılmış. On yedisinde Yiğit'i doğurmuş. O zamandan beri, oğluyla birlikte kapatıldığı evde nefes almaya, var olmaya, direnmeye çalışıyor. Defalarca oğlunu alıp kaçmış, defalarca bulunup geri getirilmiş. Her seferinde dayak yemiş, her seferinde işkence edilmiş. Acısını saklayan, dayanıklı müdanasız, inatçı, başı dik bir kadın.

BUGÜN NELER OLDU?

Gazete 1. Sayfalar

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.