İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Sokak defilesine yağmur bile engel olamadı

Sokak defilesine yağmur bile engel olamadı
Sokak defilesine yağmur bile engel olamadı

Dora Magazin tarafından bu yıl 8’incisi gerçekleştirilen İzmir’in en büyük açık hava organizasyonlarından Night Out Shopping (Gece Alışverişi) her sene olduğu gibi yine binlerce İzmirliyi Alsancak sokaklarında buluşturdu.

İki gün boyunca geç saatlere kadar açık olan onlarca mağazanın indirim ve kampanya gerçekleştirdiği, çeşitli sektörlerden pek çok firmanın Alsancak'ın en işlek sokaklarında stantlar açtığı festival kapsamında defileler, dans gösterileri, mini konserler, DJ performansları, makyaj sunumları ve söyleşiler yer alırken, kurulan kokteyl alanlarıyla da ziyaretçilere ikramlar sunuldu. Allways İnşaat ana sponsorluğunda düzenlenen organizasyon kapsamında, Duman Ajans koreografisinde iki gün boyunca defileler gerçekleştirildi. Cumartesi günü akşam saatlerinde başlayan yoğun yağmura rağmen, tüm defileler başarıyla gerçekleştirildi. Gece boyunca sırılsıklam olan, saçı ve makyajı birbirine karışan ünlü mankenler Şenay Akay, Ece Begüm Yücetan, Ebru Öztürk, Irmak Atuk, dizi oyuncusu Öznur Serçeler ve Duman Ajans'ın 26 modeli, yağmur altında 140 metrelik podyumu yürürken profesyonellikten ödün vermedi. Alanda toplanan yüzlerce vatandaş moda gösterisini ceketleriyle ve şemsiyeler altında izlerken, yazlık ürünleri ustalıkla sunan mankenler büyük alkış topladı.

İlk gün Gül Sokak'ta yapılan karma defilede Yasemin Karagülle, Eda Erdoğan, Mert Optik, Modalsancak, Zems, 04:14 Ayakkabı ve Alara Akman'ın tasarımları sunuldu. İkinci gün ise araç trafiğine kapatılan Mustafa Bey Caddesi'nde arka arkaya 7 defile gerçekleştirildi. İlk olarak Türkiye'nin önemli şehirlerinde yaptığı defileleriyle dikkat çeken Şiyar Akboğa'nın tasarımları sunuldu. Ardından Dilek Yaldız, Melisa Yılmaz ve Meltem Aybar Yaşa'dan karma defile geldi. Sonrasında ise İzmir'in önemli modacılarından Burak Çiçek'in 22 parçalık koleksiyonu sergilendi. Günün final defilesinde, İstanbullu tasarımcı Çiğdem Karavit'in tablolardan esinlendiği koleksiyonu ilk kez İzmirliler'in beğenisine sunuldu. Moda gösterileninin ardından sahneye çıkan genç popçu Yılmaz Taner, yağmura rağmen 2 şarkı seslendirdi. 

Halil İbrahim Karabıyık
 

BUGÜN NELER OLDU?

Gazete 1. Sayfalar

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.