Soygun şüphelisi yakalandı

Diyarbakır’da bir market zincirinin 3 şubesine yönelik silahlı soygun ve nitelikli yağmaya teşebbüs suçlarını işlediği değerlendirilen bir şüpheli yakalandı.


17 Şubat 2017 11:14

Diyarbakır Valiliğinden yapılan açıklamada, "İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan operasyon sonucunda ilimiz genelinde vatandaşlarımıza hizmet vermekte olan bir marketler zincirinin 3 şubesine yönelik silahlı soygun, nitelikli yağma ve nitelikli yağmaya teşebbüs suçlarını gerçekleştirdiği değerlendirilen şüpheli bir şahıs yakalanmıştır. Yakalanan şahısla ilgili olarak yapılan çalışmalarda, şahsın bahse konu marketler zincirinin 11 Ocak 2017 günü Bağlar ilçesi Karacadağ Bulvarı üzerindeki şubesine ve 09 Şubat 2017 tarihinde ise Bağlar ilçesi Yusuf İslam Caddesi üzerinde bulunan şubesine yönelik olarak ‘Silahlı market soygunu ve nitelikli yağma’ olayını gerçekleştirdiği anlaşılmıştır. Şüpheli şahıs 13 Şubat 2017 tarihinde ise nitelikli yağma suçunu ilk olarak gerçekleştirmiş olduğu Bağlar ilçesi Karacadağ Bulvarı üzerindeki market şubesine, üzerinde kar maskesi ve pompalı tüfekle gözetlediği sırada, yapılan operasyon sonucu gözaltına alınmıştır. Yakalanan şahıs, 2 ‘nitelikli yağma’ ve bir ‘nitelikli yağmaya teşebbüs’ suçlarından sevk edildiği adli mercilerce tutuklanarak cezaevine gönderilmiştir" denildi. 

Etiketler: diyarbakır, soygun


YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

Şehir Seç
 • İstanbul

  İstanbul 14°C

 • Ankara

  Ankara 13°C

 • İzmir

  İzmir 18°C

 • Bursa

  Bursa 16°C

 • Trabzon

  Trabzon 9°C

TÜMÜ
Paykasa-bozdurma
Paykasa bozdurma işlemleriniz için ve paykasa kart işlemleri için en uygun paykasa fiyatları BETAKART Ön Ödemeli Kart Sistemlerinde
Gümüş
Altın Kolye, Gümüş Kolye
Gümüş Alyans Çeşitleri ile Gumusdunyasi.com Türkiye’nin Online Alışveriş Firmasıdır.
Paykasa Satışı
Kurumsal firma güvencesi altında paykasa kart satın alın.
Telefon destek hattı:
0533 145 96 92
Kadın.com
Moda, burç ve kadına dair
tüm güzellikler için
kadin.com
bebek isimleri
erkek isimleri, kız isimleri
anlamlarını bulabileceğiniz www.isimportal.com'dan binlerce isim seçeneğine göz atınız.