İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Süper Loto ne zaman çekiliyor? Süper Loto çekiliş sonucu sorgula TIKLA, ÖĞREN (15 Şubat Perşembe)

Süper Loto ne zaman çekiliyor? Süper Loto çekiliş sonucu sorgula TIKLA, ÖĞREN (15 Şubat Perşembe)
Süper Loto ne zaman çekiliyor? Süper Loto çekiliş sonucu sorgula TIKLA, ÖĞREN (15 Şubat Perşembe)

Süper Loto ne zaman çekiliyor? Süper Loto oynayanlar ''Süper Loto ne zaman, saat kaçta çekiliyor ve Süper Loto çekiliş sonuçları'' öğren konularını merak ediyor. Süper Loto çekiliş sonucu sorgula TIKLA, ÖĞREN (15 Şubat Perşembe)

2. kez devreden Süper Loto'da heyecan dorukta. Süper Loto ne zaman ve saat kaçta çekiliyor ve 15 Şubat 2018 Süper Loto çekiliş sonuçları belli oldu mu? gibi merak ettiğiniz detaylar burada.

Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta Perşembe günü gerçekleştirilen Süper Loto çekilişi bu akşam gerçekleştiriliyor. ''Süper Loto oyna, Süper Loto nasıl oynanır, Süper Loto en çok çıkan sayılar 2018 Süper Loto Çekiliş Sonuçları ve Süper Loto talihli şehir ve numaralar'' gibi konuları arıyor. Zengin olmayı hayal eden milyonlar, Süper Loto bayilerinin önünde uzun kuyruklar oluşturup Süper Loto oynadı. Bir kupon dolduran talihliler ise Süper Loto ne zaman çekiliyor ve Süper Loto saat kaçta çekiliyor ve Süper Loto çekiliş sonuçları öğren gibi detayları merak ediyor. 15 Şubat Süper Loto sonuçları belli olur olmaz iha.com.tr adresinden an be an aktarılacak. İşte Süper Loto ile ilgili tüm detaylar...

15 Şubat Süper Loto çekiliş sonuçları bu akşam belli oluyor. Daha önce Süper Loto oynamayanlar bile büyük ikramiyeyi duyunca Süper Loto nasıl oynanır, Süper Loto oyna gibi konuları araştırıyor. Bu akşam yapılacak Süper Loto çekilişinin ardından büyük ikramiye sahibini bulacak mı? Süper Loto çekilişinde talihli numaralar hangileri olacak? ve hangi il ve ilçeye çıkacak? Süper Loto çekiliş sonuçlarını öğrenmek istiyorsanız...

İşte Süper Loto sonuçları;

15 Şubat Süper Loto sonucu: 06 - 07 - 19 - 40 - 53 - 54

15 ŞUBAT SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

 

Süper Loto nasıl oynanır?

Aynı kolonda 1'den 54'e kadar olan rakamların arasından altı rakam seçilerek oynanır. Süper Loto'dan ikramiye kazanabilmek için aynı kolon içerisinden en az üç rakamın çekiliş sonuçları ile uyuşması gerekir. Altı rakam çekiliş sonuçları ile uyuştuğu durumda büyük ikramiye kazanılır. Büyük ikramiye bilen olmadığı durumda bir sonraki haftaya devir eder.

25 Ekim 2007 tarihinden beri şans oyunu her haftanın Perşembe günü yapılmaktadır.

Süper Loto en çok çıkan sayılar

Süper Loto çekilişinde bugüne kadara en çok çıkan ikili grupların başında 35-45 ve 9-35 ikilisi geliyor. Bu iki grup toplam 13'er kez çekildi. Daha sonra ise Süper Loto çekiliş sonuçlarına göre en çok çıkan ikili gruplar 12'şer kez ile 19-25, 20-49, 26-50, 15-37 ve 31-35 oldu. Şu ana kadar hiçbir 4'lü grup üç kez bir arada çıkmadı.

Süper Loto nasıl oynanır?

Süper Loto resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre 6 tutturma ihtimali 25 milyon 827 bin 165'te 1 olarak görünüyor. Tabi bu her bir kolon başına olan ihtimal. 25 milyon 827 bin 165'i oynadığınız kolon sayısına bölerseniz asıl tutturma ihtimalinizi öğrenebilirsiniz.

Süper Loto en çok çıkan sayılar hangileri?

Süper Loto çekilişi sonuçlarına bakıldığında en çok çıkan ve talihlilere ikramiye kazandıran sayılar; 2, 17, 35, 40, 41, 44, 47, 51 ve 54'tür.

En az çıkan sayılar ise; 7, 11, 27, 28, 42, 52 ve 53'tür.

SÜPER LOTO NEDİR?

Süper Loto, Milli Piyango İdaresi tarafından Perşembe günleri çekilişi yapılan bir şans oyunudur.  

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.