Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Meclis

Seçim sonuçlarını görmek için tıklayın.

Survivor 14 Haziran ödül oyunu kim kazandı?

Survivor'da dün akşam yaşanan elemenin ardından artık yarışmacılar artık bireysele döndü. Bu akşam ise oynanacak olan ödül oyunu sonucunda kazanan kişi yanında bir kişi ile birlikte New York ödülünün sahibi olacak. İşte Survivor 14 Haziran ödül oyunu sonuçlarına dair tüm detaylar...

Survivor 14 Haziran ödül oyunu kim kazandı?

15 Haziran 2018 08:51

Survivor'da 14 Haziran ödülünün sahibi kim oldu?  Survivor son bölümde adalar birleşti ve artık bireysele dönüldü. Salı günü ilk dokunulmazlık oyunu oynandı, ardından dün "Anlat Bakalım" yarışmasında performanslar sergilendi. Gecenin sonunda ise konseyde eleme heyecanı yaşandı ve bir yarışmacı adaya veda etti.

SURVİVOR 14 HAZİRAN ÖDÜL OYUNU SONUÇLARINI ÖĞRENEBİLMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SURVIVOR'DA KİM ELENDİ?

Adaların birleşmesinin ardından ilk dokunulmazlık oyunu salı günü gerçekleşmişti. Zaman zaman sakatlıkların yaşandığı yarışmada kadınlar ve erkekler kendi aralarında mücadele verdiler. Erkeklerde birinciliği göğüsleyen Adem olurken kadınlarda ise sembolü kazanan Nagihan oldu. Konseye geçildiğinde Merve en çok ismi yazılan kişi olurken Adem, Hakan Hatipoğlu'nun Nagihan ise Sema'nın ismini söyledi. Dün akşamki eleme konseyinde en az SMS oyu alan Merve Aydın oldu ve yarışmaya veda etti.

NEW YORK ÖDÜLÜ

Survivor'ın 98. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde yarışmacılar ödül oyununa çıkıyorlar. Ödül ise New York ödülü... Yarışmacılar ödülü duyduklarında çığlık atarken, mücadeleyi kazanan yarışmacı sadece bir kişiyi yanında götürebilecek. Bakalım bu yarışmacılar kimler olacak?

 

YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

Şehir Seç
 • İstanbul

  İstanbul 33°C

 • Ankara

  Ankara 35°C

 • İzmir

  İzmir 32°C

 • Bursa

  Bursa 32°C

 • Trabzon

  Trabzon 28°C

TÜMÜ
Reklamı Geç