Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Meclis

Seçim sonuçlarını görmek için tıklayın.

Twitter çöktü mü? Twitter erişim ve paylaşım sorunu yaşanıyor | Twitter'a ne oldu?

Twitter çöktü mü? Twitter'da sabah saatlerinden bu yana bağlantı sorunu yaşanıyor. Twitter'a giren kullanıcılar "Teknik bir hata var" mesajı ile karşılaşıyor. Peki Twitter ne zaman düzelecek? İşte Twitter'da yaşanan bağlantı sorunuyla ilgili tüm detaylar...

Twitter çöktü mü? Twitter erişim ve paylaşım sorunu yaşanıyor | Twittera ne oldu?

03 Kasım 2017 11:40

Twitter çöktü mü? Mikro blog sitesi Twitter'da sabah saatlerinden bu yana bir bağlantı sorunu yaşanıyor. Teitter'a giren kullanıcılar "Teknik bir hata var" mesajı ile karşılaşıyor. Konuyla ilgili İngiltere ve Japonya gibi ülkelerden de gelen şikayetler devam ediyor.  Peki Twitter çöktü mü? İşte ayrıntılar.. 

BAZI FONKSYONLAR KULLANILAMIYOR

Bazı kullanıcılar Twitter'a erişse dahi tweet atma, mesaj gönderme veya arama yapma gibi fonksiyonları kullanamazken bazı kullanıcılar da tweet atsa da fotoğraf ve video yükleme konusunda sıkıntı yaşıyor. 

HENÜZ AÇIKLAMA YAPILMADI

Twitter'dan konu ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmazken, sabah saatlerinde başlayan sıkınttı öğlen satlerinden düzelir gibi olsa da paylaşımlarda söz konusu sıkıntı belli aralıklarla devam ediyor. 
Twitter kullanıcıları bu sabah siteye girişte sıkıntı yaşadı. Sosyal medya platformu Twitter'da kullanıcılar tweet paylaşamıyor. Paylaşım yapmaya çalışan kullanıcılar, hata ile karşılaşıyor.

Twitter'dan konu ile ilgili henüz bir açıklama yapılmazken, paylaşımlarda kısa süre önce bir düzelme yaşandı ancak söz konusu sıkıntı belli aralıklarla devam ediyor. Bu arada erişim sıkıntısı yaşayan ülkelerin başında ise İngiltere, Türkiye ve Japonya yer alıyor.

 

YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

Şehir Seç
 • İstanbul

  İstanbul 31°C

 • Ankara

  Ankara 30°C

 • İzmir

  İzmir 34°C

 • Bursa

  Bursa 31°C

 • Trabzon

  Trabzon 26°C

TÜMÜ
Reklamı Geç