Üniversite Gençlik Spor Şenlikleri büyük ilgi gördü

Küçükçekmece Belediyesi’nin 7’den 70’e herkesi sporla buluşturmak amacıyla organize ettiği “Üniversite Gençlik Spor Şenlikleri” etkinliğinin startı İstanbul Aydın Üniversitesi'nde verildi.

Üniversite Gençlik Spor Şenlikleri büyük ilgi gördü

21 Eylül 2017 13:47

Küçükçekmece Belediyesi tarafından düzenlenen “Üniversite Gençlik Spor Şenlikleri” başladı. Üniversite öğrencilerinin büyük ilgi gösterdiği organizasyonda gençler penaltı atışı, şişme oyun grubu, gladyatör, canlı langırt, mini golf, bowling, masa tenisi, survivor parkuru, ayak bilardosu gibi etkinliklerle gönüllerince eğlendi.
İstanbul Aydın Üniversitesi Halit Aydın Yerleşkesi’ndeki Gençlik Spor şenlikleri etkinliğine katılan öğrenciler, kendileri için hazırlanan renkli parkurlarda ve çekişmeli geçen yarışmalarda çok eğlendiklerini söyledi.

Endüstri Mühendisliği 3'üncü sınıf öğrencisi Gözde Nur Tilki de etkinliklere katılan öğrenciler arasında yerini aldı. Üniversitedeki sosyal etkinliklere sürekli katıldığını belirten Tilki, “Şu an güzel vakit geçiriyorum. Benden ziyade herkesin burada olduğunu görmek çok güzel. Küçükçekmece Belediyesi'ne özellikle çok teşekkür ederiz böyle bir etkinliği okulumuza taşıdığı için mutluyuz” dedi.

Şenlikte ayrıca İstanbul Aydın Üniversitesi Müzik kulübü öğrencileri de sahne aldı. Öğrenciler verdikleri konserler ile şenliğe katılanlara müzik ziyafeti sundu. 

Serdal Altıntepe

 

YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

Şehir Seç
 • İstanbul

  İstanbul 10°C

 • Ankara

  Ankara 10°C

 • İzmir

  İzmir 16°C

 • Bursa

  Bursa 13°C

 • Trabzon

  Trabzon 14°C

TÜMÜ
Reklamı Geç