Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Meclis

Seçim sonuçlarını görmek için tıklayın.

Usta Oyuncu Rasim Öztekin’in klasik araba tutkusu

En son 'Seksenler' adlı dizide Fehmi karakteriyle beş sezon evlerimize konuk olan usta oyuncu Rasim Öztekin, bugünlerde hem Show Tv’de kısa bir süre sonra başlayacak “Klavye Delikanlıları” adlı dizinin hazırlıklarını sürdürüyor hem de yeni aldığı 1972 model Chevrolet Impala marka klasik aracının keyfini yaşıyor.

Usta Oyuncu Rasim Öztekinin klasik araba tutkusu

25 Eylül 2017 13:04

Usta oyuncu Rasim Öztekin, Show Tv’de kısa bir süre sonra başlayacak “Klavye Delikanlıları” adlı dizisi için hazırlıklarını sürdürüyor. Oyuncu Öztekin, aynı zamanda yeni aldığı 1972 model Chevrolet Impala marka klasik aracının keyfini yaşıyor. Fırsat buldukça üyesi olduğu İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği İKOD’un gezi ve organizasyonlarına klasik aracıyla katılan oyuncu, klasik otomobillerin estetik ve konfor açısından günümüz araçlarından çok farklı olduğunu vurgulayarak şunları söyledi:

“Klasik araçlara merakım her dönemde oldu. Güncel araçlar da bulamadığımız renkleri, konforu ve estetik çizgileri bu araçlar da bulmamız mümkün. Sanki hepsi ayrı ayrı birer sanat eseri gibi. Genelde iri,heybetli arabaları seviyorum. Özellikle klasik Amerikan otomobilleri, bu tercihime fazlasıyla cevap veriyor. Yakın bir zamanda yine 1963 model bir Chevrolet’im vardı. Ama şu anda kullandığım 1972 modeli çok daha orijinal ve çok düşük kilometrede. Uzun yıllar kapalı bir mekanda özenle muhafaza edilmiş. Otomobili görür görmez aramızda bir elektrik oluştu sanki. Alır almaz periyodik bakımlarını yaptırdım ve şu anda keyifle kullanıyorum. Klasik araçları muhafaza ederek, geleceğe taşımak amacıyla kurulmuş İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği’nin de üyesiyim. Özellikle uzun yol gezilerimiz ve ulusal bayramlarda oluşturduğumuz klasik otomobil konvoyları çok renkli oluyor. “ 

 

YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

Şehir Seç
 • İstanbul

  İstanbul 35°C

 • Ankara

  Ankara 31°C

 • İzmir

  İzmir 36°C

 • Bursa

  Bursa 37°C

 • Trabzon

  Trabzon 27°C

TÜMÜ
Reklamı Geç