Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı ve Meclis

Seçim sonuçlarını görmek için tıklayın.

Usta yönetmen Yüksel Aksu, Ankara’da

Film Yapımcıları Meslek Birliği ve Çankaya Belediyesi ortaklığında her ay gerçekleştirilen “Ustalarla Film Söyleşileri”nin bu ay ki konuğu hem güldüren hem de düşündüren filmlerin yönetmeni Yüksel Aksu oldu.

Usta yönetmen Yüksel Aksu, Ankarada

19 Aralık 2017 12:47

Film Yapımcıları Meslek Birliği ve Çankaya Belediyesi ortaklığında her ay gerçekleştirilen “Ustalarla Film Söyleşileri”nin bu ay ki konuğu hem güldüren hem de düşündüren filmlerin yönetmeni Yüksel Aksu oldu. Ankaralı sinemaseverleri sinemanın ustalarıyla bir araya getiren etkinlik, beyaz perdenin meraklılarına yönetmenlerin gözünden film yapım süreçlerinin nasıl şekillenip vücut bulduğunu, ufak bir fikir kırıntısıyla başlayan hayallerin hangi aşamalardan gerçek gösterime çıktığını anlatıyor.

Zülfü Livaneli Kültür Merkezi’nde 22 Aralık saat 18.00’de gerçekleşecek etkinliğin bu ay ki konuğu unutulmaz filmlerin ve dizilerin yönetmeni Yüksel Aksu. “Dondurmam Gaymak”, “Entel Köy Efe Köye Karşı”, “İftarlık Gazoz” filmleriyle izleyicisini hem güldüren hem düşündüren filmlerin yönetmeni Aksu, Ankaralı sinemaseverlerle buluşacak. Yönetmenin son projesi olan İftarlık Gazoz filminin gösterimiyle başlayacak etkinlik ücretsiz olacak. 

 

YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

Şehir Seç
 • İstanbul

  İstanbul 32°C

 • Ankara

  Ankara 30°C

 • İzmir

  İzmir 35°C

 • Bursa

  Bursa 33°C

 • Trabzon

  Trabzon 28°C

TÜMÜ
Reklamı Geç