İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Usta yönetmen Yüksel Aksu, Ankara'da

Usta yönetmen Yüksel Aksu, Ankara'da
Usta yönetmen Yüksel Aksu, Ankara'da

Film Yapımcıları Meslek Birliği ve Çankaya Belediyesi ortaklığında her ay gerçekleştirilen “Ustalarla Film Söyleşileri”nin bu ay ki konuğu hem güldüren hem de düşündüren filmlerin yönetmeni Yüksel Aksu oldu.

Film Yapımcıları Meslek Birliği ve Çankaya Belediyesi ortaklığında her ay gerçekleştirilen “Ustalarla Film Söyleşileri”nin bu ay ki konuğu hem güldüren hem de düşündüren filmlerin yönetmeni Yüksel Aksu oldu. Ankaralı sinemaseverleri sinemanın ustalarıyla bir araya getiren etkinlik, beyaz perdenin meraklılarına yönetmenlerin gözünden film yapım süreçlerinin nasıl şekillenip vücut bulduğunu, ufak bir fikir kırıntısıyla başlayan hayallerin hangi aşamalardan gerçek gösterime çıktığını anlatıyor.

Zülfü Livaneli Kültür Merkezi'nde 22 Aralık saat 18.00'de gerçekleşecek etkinliğin bu ay ki konuğu unutulmaz filmlerin ve dizilerin yönetmeni Yüksel Aksu. “Dondurmam Gaymak”, “Entel Köy Efe Köye Karşı”, “İftarlık Gazoz” filmleriyle izleyicisini hem güldüren hem düşündüren filmlerin yönetmeni Aksu, Ankaralı sinemaseverlerle buluşacak. Yönetmenin son projesi olan İftarlık Gazoz filminin gösterimiyle başlayacak etkinlik ücretsiz olacak. 

BUGÜN NELER OLDU?

Gazete 1. Sayfalar

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.