İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Yemekteyiz 12 Ekim finalini KİM KAZANDI? Yemekteyiz 12 EKİM haftanın birincisi KİM? (Yemekteyiz KAZANAN)

Yemekteyiz 12 Ekim finalini KİM KAZANDI? Yemekteyiz 12 EKİM haftanın birincisi KİM? (Yemekteyiz KAZANAN)
Yemekteyiz 12 Ekim finalini KİM KAZANDI? Yemekteyiz 12 EKİM haftanın birincisi KİM? (Yemekteyiz KAZANAN)

Yemekteyiz 12 Ekim finalini KİM KAZANDI? Yemekteyiz 12 EKİM haftanın birincisi KİM? Nefesler tutuldu finalde birinci hangi yarışmacının olacağı merak ediliyordu ve kazanan açıklandı. Yemekteyiz 12 Ekim bu hafta finali KİM KAZANDI? Bu sorunun cevabı yapılacak olan final akşamında belli oldu. Büyük ödülü kim kazandı? Hırslı yarışmacılar 10 bin TL'lik ödülü kazanmak için birbirlerini puanladılar. Peki 12 Ekim Yemekteyiz finalini KİM KAZANDI? Yemekteyiz birincisi kim oldu? İşte tüm detaylar...

Yemekteyiz 12 Ekim haftanın birincisi KİM OLDU? Yemekteyiz 12 Ekim finalini kim kazandı?

12 Ekim Yemekteyiz'de birinci KİM OLDU? Yemekteyiz'de yine bir final heyecanı yaşanıyor. Büyük finale az bir zaman kaldı. Yarışmacılar arasındaki polemikler her geçen gün daha da artıyor. Yemeklerin beğenilip az puan verilmesi sinirleri git gide bozuyor. Yemekteyiz'de Onur Büyüktopçu'dan yarışmacıya şok eleştiri! Serkan Bey ile Onur Büyüktopçu arasında yaşananlar izleyiciyi şaşkına uğrattı. Tansiyonun hiç düşmediği haftada 12 Ekim'de haftanın birincisi hangi yarışmacı olacak. Onur Büyük Topçu'nun sunduğu Yemekteyiz'de Haftanın yarışmacılarının hepsi birbirinnden iddialı. Geçen hafta Yemekteyiz 10 bin TL'lik ödülü Naim bey kazandı.   Hafta içi her gün yayınlanan programda her hafta farklı 5 yarışmacı büyük ödülün sahibi olabilmek için tüm hünerlerini sergiliyor. Büyük ödül kimin olacak? 1 haftalık zorlu mücadelenin sonunda Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim olacak? Mutfakta kendine güvenen 5 kişiden her biri, 5 gün boyunca yarışmacıları evinde ağırlayıp, onlara yemekler yapıp puanlar toplayarak büyük ödülün sahibi olmaya çalışacaklar. Beş yarışmacı kendi günüsünde menüsünü belirtilen süre aralığında yapmaya çalışıyorlar.. Diğer katılımcılar ise günün yarışmacısının yapmış olduğu yemekleri, sunumunu ve masa düzenini yorumlayıp, gün sonunda buna göre puan veriyorlar.  Yemekteyiz CANLI İZLE! Yemekteyiz'in bu haftaki yarışmacıları 8 - 12 Ekim büyük ödülü hangi yarışmacı kazanacak? Peki, 10 bin TL'lik büyük ödülün sahibinin kim olacak? Hepsi ve daha fazlası haberimizde olacak...

YEMEKTEYİZ 12 EKİM KİM KAZANDI? ÖĞRENEBİLMEK İÇİN TIKLAYINIZ

YEMEKTEYİZ 8 - 12 EKİM 10 BİN TL'LİK ÖDÜLÜ KİM KAZANDI?

YEMEKTEYİZ HAFTANIN BİRİNCİSİ (12 EKİM)

Bu haftaki Yemekteyiz'de haftanın birincisinin belirlendiği haftanın finali Sevda Hanım'ın evinde yapıldı. Sevda Hanım'ın yemeklerinin ardından günün puanlaması yapıldı ve son olarak haftanın puanları verildi. Yapılan puanlamanın ardından haftanın birincisi belli oldu.

"TİPİM DEĞİLSİN" TARTIŞMASI FİNALE DAMGA VURDU

Uğur Hanım ve Bilal Bey arasında çıkan "tipim değilsin" tartışması ve Uğur Hanım'ın "1 vermeyeceğim" diye söz vermesine karşın, Melek Hanım'a 1 puan verdiğinin ortaya çıkması final programına damgasını vurdu.

"TÜRKÇE KONUŞMUYORSUN"

Öte yadnan Yavuz Bey ve Sevda Hanım arasında "Türkçe konuşmuyorsun!" tartışması ise dikkat çekti. Sevda Hanım aldığı uyarı üzerine sözlerini geri aldı.

HAFTANIN PUANLARI:

Yarışmacıların verdiği puanlar:

Uğur Hanım: 13 - 19

Melek Hanım: 12 - 20

Yavuz Bey: 12 - 19

Bilal Bey: 11 - 19

Sevda Hanım: 11 - 16

Yarışmanın birincisi ise Onur Büyüktopçu'nun puanları sonucu belli oldu.

İşte Onur Büyüktopçu'nun puanları:

Uğur Hanım: 6

Melek Hanım: 8

Yavuz Bey: 7

Bilal Bey: 8

Sevda Hanım: 5

HAFTANIN BİRİNCİSİ 20 PUANLA MELEK HANIM OLDU 

YEMEKTEYİZ'DE 1 - 5 EKİM 10 BİN TL'LİK ÖDÜLÜN SAHİBİ KİM OLDU?

YEMEKTEYİZ'DE 1 - 5 EKİM 10 BİN TL'LİK ÖDÜLÜN SAHİBİ

Yemekteyiz 1- 5 Ekim Haftanın birincisi:

Birinci: Naim Bey - 22 Puan

İkinci: Melek Hanım - 20 Puan

İkinci: Burcu Hanım - 20 Puan

Dördüncü: Seda Hanım - 18 Puan

Beşinci: Serkan Bey - 15 Puan 

YEMEKTEYİZ'DE 24- 28 EYLÜL 10 BİN TL'LİK ÖDÜLÜN SAHİBİ KİM OLDU?

28 Eylül 2018 Cuma günü Yemekteyiz finali gerçekleşti. Geçen hafta birinci olan yarışmacı 32 puanla Meryem Hanım oldu.

YEMEKTEYİZ CANLI İZLE

YEMEKTEYİZ 12 EKİM YARIŞMACILARI

UĞUR KONYAR

Birinci gün yarışmacısı olan Uğur Konyar 42 yaşında ev hanımı. Aslen Amasyalı. 22 yıllık evli ve üç çocuğu var. Yıllarca havalimanında güvenlik görevi olarak çalıştıktan sonra işini bırakmış.

MELEK AYDIN

İkinci gün yarışmacısı olan Melek Aydın 42 yaşında ev hanımı. Karabüklü 18 yıllık evli iki çocuğu var. Ankara'da yaşıyor. Yemekteyiz'e katılmak için İstanbul'a gelmiş.

YAVUZ ŞENYER

Üçüncü gün yarışmacısı olan Yavuz Şenyer 38 yaşında Trabzonlu. Bekar olan yarışmacı yarışma için İstanbul'a geldi. Gemicilik yapıyor.

BİLAL TÜREN

Dörtdüncü gün yarışan Bilal Türen 33 yaşında Mardinli ve Sigortacı. 1buçuk yıllık evli olan yarışmacı konservatuvar mezunu. Müzik sektöründe hayalindeki çıkışı yapamadığı için sigortacı olmuş.

SEVDA YAĞCI

Final günü yarışacan Sevda Yağcı 40 yaşında. Ressam ve Kalıcı Makyaj uzmanı. Rizeli. Psikolojiye çok meraklı.

Yemekteyiz'de Onur Büyüktopçu'dan yarışmacıya şok eleştiri!

TV 8`de ekranlara gelen Yemekteyiz programında gerilim ve heyecan dolu dakikalar yaşanıyor. Onur Büyüktopçu daha fazla dayanamadı ve yarışmacıya kızdı.

Yemekteyiz`de yemek sırasında Onur Büyüktopçu ve yarışmacı Serkan Bey arasında yaşananlar izleyenleri şoke etti. Onur Büyüktopçu kendini daha fazla tutamadı ve yemeği beğenmeyen yarışmacıyı eleştirdi. Yemekteyiz`de masada herkesin çok beğendiği ara sıcak hakkında olumsuz yorum yapan Serkan beye Onur Büyüktopçu`dan hiç beklemediği bir cevap geldi. Büyüktopçu, "Siz çoğu şeyi beğeniyorsunuz beğenmeyip deyip düşük vereceksiniz. Nasıl bir damak tadınız var anlamadım" dedi.

Yemekteyiz yarışmacısı Hamide Eda'nın şaşırtan hikayesi

TV 8 ekranlarının fenomen yarışması Yemekteyiz'in bu haftaki yarışmacılarından olan 30 yaşındaki Hamide Eda Demir, hayat hikayesiyle herkesi şaşırttı. 5 buçuk yaşında bir çocuk annesi Hamide Eda Demir, muhasebe işinden servis şoförlüğüne kadar bir çok işte çalıştığını söyledi.

SERVİS ŞOFÖRLÜĞÜ YAPMIŞ

Dört yıl önce eşinden ayrıldığını ve sonrasında hayatına devam ettirmek adına ev temizliğine gittiğini söyleyen 30 yaşındaki Eda Hanım, muhasebe işiyle uğraşmış, pansiyon işletmiş ve bir dönem personel servisi şoförlüğü bile yapmış.

Yemekteyiz'de İlginç sözler: 'Bana İkinci Şok Geliyor'

Onur Büyüktopçu'nun sunumuyla ekranlara gelen Yemekteyiz programında yine ilginç anlar yaşandı. Esra hanım ve Derya hanımın tartışmasında ilginç anlar oluştu. Derya Yavuz'un evine konuk olan Yemekteyiz ekibinde sinirler sürekli olarak gerildi. O sinirlerin gerildiği anlardan birinde ise 'Bana İkinci Şok Geliyor' vakası yaşandı.

YEMEKTEYİZ SUNCUSU ONUR BÜYÜKTOPÇU KİMDİR?

Yemekteyiz yenilenen hali ve sürprizleriyle ekranlara geri döndü. Daha önce pek çok farklı formatla ve kanalda yayınlanan Yemekteyiz'in asıl sürprizi ise Onur Büyüktopçu oldu. Yarışmanın sunuculuğunu üstlenen Onur Büyüktopçu da puanlamaya katılarak birinciyi belirlemede etkili olacak.

Türk oyuncu, cast direktörü ve menajer Onur Büyüktopçu, 24 Nisan 1982'de doğdu. İngiltere 'de, Academy of Creative Training Brighton Act London Film Academy'de eğitim aldı. Oyunculuğa ilk adımını 2003 yılında Lise Defteri adlı dizi ile attı ve bu dizide Yusuf karakterini canlandırdı. Memleket Hikayeleri ve Hürmüz Gelin adlı filmlerde başrol oynayan Onur Büyüktopçu, en son olarak Kiralık Aşk adlı dizinin kadrosunda yer aldı. Onur Büyüktopçu oyunculuğun yanında cast direktörlüğü, menajerlik ve tiyatro oyunculuğu da yapmaktadır.

YEMEKTEYİZ 21 EYLÜL 2018 BİRİNCİSİ KİM OLDU!

Yemekteyiz`de haftanın birincisi iki kişi oldu Esra ve Gürkan Bey. Birinci olan iki yarışmacı 10 Bin TL`yi paylaştı.

14 EYLÜL YEMEKTEYİZ'DE BİRİNCİ KİM OLMUŞTU

YEMEKTEYİZ`DE 10 BİN TL`LİK ÖDÜLÜN SAHİBİ KİM OLDU?

Yemekteyiz`de haftanın birincisi belli oldu! 28 Puan toplayan Ebru Bilgi bu haftanın birincisi oldu ve büyük ödülünde sahibi oldu! Ebru`nun ardından en çok puan alan yarışmacı Aytekin Çibuk olurken en puanı ise Serkan Gülük topladı. 

 

 

 

HAZIRLIK SÜRECİ 3 SAAT

Yemekteyiz yarışmasında kurallar gereği yarışmacılar yemeklerini 3 saat içinde hazırlamak zorunda. Yine kurallar gereği yarışmacılar herhangi birinden yardım almadan yemeklerini bitirip sunmak zorunda. Yemekteyiz'de 15 Haziran günü bu akşam haftanın final sonucu belli oldu. Yemek konusunda hepsi birbirinden iddialı 5 yarışmacının yeteneklerini sergiledikleri Yemekteyiz'de 15 Haziran final sonuçları bugün belli oldu ve bir kişi final akşamı sonucunda en yüksek puanı alarak 10 bin liralık büyük ödülün sahibi oldu. İşte Yemekteyiz 15 Haziran bu haftanın birincisi olan isim...

Yemekteyiz yarışması saat kaçta?

Hafta içi gündüz kuşağının en çok izlenen yarışmalarından biri olan Yemekteyiz saat kaçta başlayacak? Yemekteyiz hayranları ve sosyal medya kullanıcıları Yemekteyiz'in saat kaçta başlayacağını merak ediyor. Yemekteyiz yarışması haftaiçi her gün var. Yarışmacılar birbirinden değişik ve güzel yemekleri büyük para ödülünü almak için sergileyecekler. Yemekteyiz haftaiçi her gün 15:45'te TV8'den izlenebilir.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.