İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Yemekteyiz 8 Haziran haftanın birincisi kim oldu? Yemekteyiz 8 Haziran finali kim kazandı!

Yemekteyiz 8 Haziran haftanın birincisi kim oldu? Yemekteyiz 8 Haziran finali kim kazandı!
Yemekteyiz 8 Haziran haftanın birincisi kim oldu? Yemekteyiz 8 Haziran finali kim kazandı!

Yemekteyiz'de 8 Haziran günü yani bu akşam haftanın finali belli oldu. Yemek konusunda birbirinden iddialı 5 yarışmacının performanslarını sergilediği Yemekteyiz'de 8 Haziran final sonuçları bugün belli oldu ve bir kişi final sonucunda en yüksek puanı alarak 10 bin liralık büyük ödülün sahibi oldu. İşte Yemekteyiz 8 Haziran bu haftanın birincisi olan isim...

Yemekteyiz 8 Haziran finali kim kazandı? Bu sorunun cevabı yapılacak olan final akşamı sonucunda bugün belli oldu. Yemekteyiz final akşamı için heyecan dorukta. İddialı yarışmacının yarıştığı yemek programında bir kişi tencere seti ve 10 Bin TL'lik hediye çekini kazandı .Peki 8 Haziran Yemekteyiz finalini kim kazandı? Yemekteyiz birincisi kim oldu? İşte hepsi bu sayfada yer alıyor...

YEMEKTEYİZ 8 HAZİRAN FİNALİ KAZANANINI ÖĞRENEBİLMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yemekteyiz'de final heyecanı yaşanıyor. Hafta içi her gün yayınlanan programda her hafta farklı 5 yarışmacı büyük ödülün sahibi olabilmek için tüm marifetlerini konuşturuyor. Mutfakta kendine güvenen 5 kişiden her biri, 5 gün boyunca yarışmacıları evinde ağırlayıp, onlara yemekler yapıp puanlar toplayarak büyük ödülün sahibi olmaya çalışacaklar. Beş yarışmacı da kendi günüsünde menüsünü belirtilen süre aralığında yapmaya çalışıyorlar.. Diğer katılımcılar ise  günün yarışmacısının yapmış olduğu yemekleri, sunumunu ve masa düzenini yorumlayıp, gün sonunda buna göre puan veriyorlar. 10 bin TL'lik büyük ödülün sahibinin kim olacağı heyecanla bekleniyor.

BU HAFTAYA DAMGA VURAN OLAY!

TV 8'in sevilen programı Yemekteyiz'de yarışmacılar arasındaki kıyasıya rekabet devam ederken program, sık sık gergin anlara da sahne oluyor. Haftanın ikinci gününde yarışan Tansu Bey, annesinin yaptığı salatayı masaya getirince herkes şoke oldu.

HAZIRLIK SÜRECİ 3 SAAT

Yemekteyiz yarışmasında kurallar gereği yarışmacılar yemeklerini 3 saat içinde hazırlamak zorunda. Yine kurallar gereği yarışmacılar herhangi birinden yardım almadan yemeklerini bitirip sunmak zorunda.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.