Başkan Seyfi Dingil’den öğrencilere kırtasiye desteği

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, ilçede eğitim gören öğrencilere kırtasiye desteğinde bulundu.

Başkan Seyfi Dingil’den öğrencilere kırtasiye desteği

21 Eylül 2017 16:33


Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Azganlık Organize Sanayi İlkokulu ve Bekbele Gediksaray İlkokulunda öğrencilere kırtasiye yardımında bulundu.


İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Tuğrul ile birlikte okullarda sınıfları dolaşan Başkan Seyfi Dingil, okulun ilk haftasında öğrencilerin okul sevincine ortak olarak, öğretmen ve öğrencilere başarılar diledi.


Eğitime her zaman destek olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini belirten Başkan Seyfi Dingil, “Yeni eğitim-öğretim yılının tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını diliyorum. Eğitim için herkesin elini taşın altına koyması gerekiyor. Bu konuda çok hassas davranıyor ve belediyemizin gücü nispetinde hiçbir fedakârlıktan kaçınmıyoruz. İmkanlar ölçüsünde destek olmaya çalışıyoruz. Belediyecilik sadece alt yapı, üst yapı hizmeti gerçekleştirmek değildir. Sosyal anlamda da hizmetler verebilmektir” dedi.


Okulları ve öğrencileri her zaman ziyaret ettiklerini ifade eden Başkan Seyfi Dingil, “Çocuklarımız bizim geleceğimiz ve her zaman öğrencilerimizin yanındayız. Onlarla burada hem sohbet ediyor ve hem de eksiklikleri görerek destek veriyoruz. Bu da bizleri çok mutlu ediyor” diye konuştu.


Okul yönetiminden yürütülen çalışmalara ilişkin bilgiler de alan Başkan Seyfi Dingil, istek ve önerileri de dinledi.


Yönetim, öğretmen ve öğrencilerle gerçekleşen sohbetin ardından, sınıfları da gezen Başkan Seyfi Dingil öğrencilere kırtasiye desteğinde bulundu.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

HATAY HAVA DURUMU
28
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Cuma
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  28°C
 • Cumartesi
  Çok Bulutlu
  29°C
 • Pazar
  Çok Bulutlu
  29°C
 • Pazartesi
  Az Bulutlu
  30°C
Reklamı Geç