Iğdır’da okullar eğitim ve öğretime hazırlanıyor

Yeni eğitim öğretim yılının başlamasına sayılı günler kala Iğdır’da okullarda temizlik çalışmaları başladı.

Iğdır’da okullar eğitim ve öğretime hazırlanıyor

08 Eylül 2017 14:46


Iğdır Merkez Kurtuluş İlkokulu, bahçesinde yapılan parke taşı döşemeleri, kantin temizliği, sınıflardaki bakım ve onarım işleri ile hızlı bir şekilde yeni eğitim ve öğretin dönemine hazırlanıyor.


Konu ile ilgili açıklama yapan Kurtuluş İlkokulu Müdür Yardımcısı Şahin Ocak, yeni eğitim ve öğretim yılına sayılı günler kala okulda ummalı bir çalışma içerisine girdiklerini belirtti. Ocak, "2017-2018 eğitim ve öğretim yılı için okulumuzun bahçesini mevcut durumdan daha iyi bir hale getirmek için parke taşları ile yeniden zemin oluşturduk. Okulumuzun daha güzel görünmesi ve çocuklarımızın sağlıklı bir ortamda eğitim ve öğretim alması için iç boya, badana ve sıraların bakımlarını yapmaktayız. Gördüğünüz gibi okul bahçesinde çalışmalar devam etmektedir. Okul bahçesinde yağmur yağdığı zaman su birikmemesi için de çalışmalar yapılacaktır. Gerekli çalışmaları özverili bir şekilde yapmaktayız" dedi.


Okul kantinini işleten Deniz Özsular isimli ise, "Biz de okulun kantin işletmesini yapıyor, yeni eğitim ve öğretim yılına hazırlık yapıyoruz. Çocuklarımıza daha sağlıklı bir ortamda hizmet vermek adına boya badana ve temizlik çalışmaları yapıyoruz" şeklinde konuştu.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

IĞDIR HAVA DURUMU
33
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Pazartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  33°C
 • Salı
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  32°C
 • Çarşamba
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  32°C
 • Perşembe
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  32°C
Reklamı Geç