İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Devlet Bahçeli Isparta'ya geliyor

MHP Lideri Devlet Bahçeli, 9 Eylül 2017 Cumartesi günü Isparta’ya gelerek belediyenin bir dizi temel atma ve açılış törenlerine katılacak.

MHP Lideri Devlet Bahçeli, 9 Eylül 2017 Cumartesi günü Isparta'ya gelerek belediyenin bir dizi temel atma ve açılış törenlerine katılacak.


MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ilk olarak belediyeyi ziyaret edecek. Belediye ziyaretinin ardından Mimar Sinan Caddesi Gelir Müdürlüğü yanında yer alan ve ISMEK El Sanatları ile Ahşap Sanat Merkezi tarafından tamamı el emeği ile yapılan ürünlerin satışının yapılacağı El İzi Mağazasının açılışını yapacak olan Bahçeli, 12.30'da Gökkubbe Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde toplu temel atma ve açılış törenini gerçekleştirecek.


Programda Devlet Bahçeli Gökkubbe Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinin, Atatürk Anıtının, Devlet Bahçeli Caddesinin, Gülpark'ın, Pirimehmet Mahallesi Otoparkının, Çayboyu'ndaki köprülerin açılışı yapılacak, Yeni Otogar ve Yaşam Alanı ile Etnografya Müzesi ek tesisleri Ergenekon Müzesi temel atma töreni gerçekleştirilecek.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.