3’üncü Sultanbeyli Kitap Fuarı’nda Demet Tezcan ve Selman Öğüt söyleşi gerçekleştirdi

3’üncü Sultanbeyli Kitap Fuarı kapsamında Selman Öğüt ve Demet Tezcan söyleşi gerçekleştirdi.

3’üncü Sultanbeyli Kitap Fuarı’nda Demet Tezcan ve Selman Öğüt söyleşi gerçekleştirdi

06 Ekim 2017 14:42


Sultanbeyli’de kitap günleri şölen havasında sürmeye devam ediyor. 3’üncü Sultanbeyli Kitap Fuarı’nın açılmasıyla birlikte ilçeyi kaplayan kültür atmosferi imza günleri ve söyleşilerle renkleniyor. Kitap fuarının altıncı gününe Selman Öğüt’ün “Dünya Neden 5’ten Büyüktür?” konulu söyleşisi damga vurdu. İlginin yoğun olduğu söyleşide Selman Öğüt okurlarının sorularını cevapladı. Fuarda ayrıca Demet Tezcan da bir söyleşi gerçekleştirdi.


Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin de fuara gelerek Selman Öğüt ve fuara ziyarette bulunan Yazar Ufuk Coşkun’la bir süre sohbet etti. Kitaplarını imzalayan Öğüt, kitap fuarlarının önemli olduğunu belirterek böyle bir fırsat sundukları için Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’e teşekkür etti.


Ayrıca yazarlar Siyami Boylu, Ayşe Gül Kara Zorlu, Bülent Akyürek, Yasemin Ayşegül Çubukçu, Dr. Şakir Diclehan, Ebubekir Subaşı, Sırrı Er, Gül Tanrıverdi, Oğuz Saygın, Nuri Sincanlı, Ekrem Şama, Demet Tezcan, Ayşe Kadıoğlu Yıldız ve Sevda Deniz K. kitap fuarının altıncı gününde okurlarına kitaplarını imzaladılar.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

İSTANBUL HAVA DURUMU
28
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Salı
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  28°C
 • Çarşamba
  Parçalı Bulutlu
  31°C
 • Perşembe
  Parçalı Bulutlu
  31°C
 • Cuma
  Parçalı Bulutlu
  30°C
Reklamı Geç