Doğukan Manço: "Barış Manço nesilden nesile akmaya devam ediyor"

Usta sanatçısı Barış Manço, ölüm yıl dönümünde Beykoz’da düzenlenen gecede anıldı.

Doğukan Manço:

09 Şubat 2018 09:02

Babasının şarkılarını remix yaparak çalan Doğukan Manço, "Barış Manço nesilden nesile akmaya devam ediyor" dedi.


Usta sanatçı Barış Manço, vefatının 19’uncu yılında Beykoz Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte şarkılarıyla anıldı. Gecede sahneye çıkan Doğukan Manço babasının şarkılarını remix yaparak çaldı.


Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi’nde gerçekleşen anma programında DJ’lik yapan Doğukan Manço, babasının dillerden düşmeyen şarkılarını çalarak Beykozlulara unutulmaz bir gece yaşattı.


Beykoz Belediyesi’ne teşekkür eden Doğukan Manço, babasının Türkiye’nin dört bir yanında anıldığını belirterek, "Açıkçası bu bizi ailecek gururlandırıyor. Daha evvel ki zamanlarda bu anma etkinlikleri için dernek olarak, aile olarak ekstra programlar yapardık. Aylar öncesinden çalışmaya başlardık. Fakat şuanda çok ciddi bir destek görmeye başladık. Herkes Barış Manço’yu kendi imkanları ile anmaya başlıyor. Bu benim için çok gurur verici bir olay. Yani Barış Manço nesilden nesile akmaya devam ediyor. Genç nesil biliyor. Geçen hafta vapur vardı. Vapur etkinliğine küçücük çocuklar, anneleriyle babalarıyla gelmiş. Barış Manço şarkıları söylüyordu. Geçen gün bir okuldaydım. Okulda da çocuklar ezbere bütün parçaları baştan sona söylemeye başladılar. Bugün Beykoz Belediyesi’ndeyiz. Beykoz’un buna sahip çıkması bizim için çok gurur verici. Beykoz Belediyesi’ne ve tüm katılımcılara çok teşekkür ediyoruz” dedi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

İSTANBUL HAVA DURUMU
11
°
C
Hafif Yağmurlu
 • Salı
  Hafif Yağmurlu
  11°C
 • Çarşamba
  Hafif Yağmurlu
  10°C
 • Perşembe
  Hafif Yağmurlu
  10°C
 • Cuma
  Parçalı Bulutlu
  11°C
Reklamı Geç