İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Japonya Başkonsolosu Ehara'dan Florya'ya ziyaret

Japonya İstanbul Başkonsolosu Norio Ehara, Florya Metin Oktay Tesisleri’nde Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ve Japon futbolcu Yuto Nagatomo ile buluştu.

Japonya İstanbul Başkonsolosu Norio Ehara, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ve Japon futbolcu Yuto Nagatomo ile buluştu.


Galatasaray'ın bugün gerçekleştireceği idman öncesi Japonya İstanbul Başkonsolosu Norio Ehara, Florya Metin Oktay Tesisleri'ne ziyarette bulundu. Japonya İstanbul Başkonsolosu burada Teknik Direktör Fatih Terim ve Japon futbolcu Yuto Nagatomo ile bir araya geldi. Ziyaret sonrası Galatasaray, Japonya İstanbul Başkonsolosu Norio Ehara ile Yuto Nagatomo kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu.Ehara: "Yuto'nun Galatasaray'da çok başarılı olmasını istiyoruz"


İstanbul'da çok sayıda Japon futbolcunun oturduğunu hatırlatan Ehara, "Sırf İstanbul'da 1400 kadar Japon oturuyor. Ben, bütün Japonları temsil ederek Nagatomo'ya tebriklerimi iletmek için ve bundan sonra onun için elimizden geleni yapacağımızın mesajını vermek için geldim. Dünyaca ünlü Nagatomo, Galatasaray'a geldi, bu çok güzel bir şey. Galatasaray'da çok başarılı olmasını istiyor ve ümit ediyoruz. Aynı zamanda Türkiye'nin futbol dünyasında da çok etkileyici bir sonuç çıkartabileceğine inanıyorum” diye konuştu.Nagatomo: "Ben eskiden Galatasaray'ı çok seviyor ve tutuyordum"


Japonya İstanbul Başkonsolosu'nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Yuto Nagatomo ise, “Öncelikle beni bu yoğun işleri arasında ziyaret ettiği için içtenlikle teşekkür etmek istiyorum. Ben eskiden Galatasaray'ı çok seviyor ve tutuyordum. Şimdi transfer oldum bu değerli takıma. Bu takımda olabilmekten çok mutluyum. Galatasaray için elimden geleni yapıp katkıda bulunmak istiyorum” şeklinde konuştu.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.