İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Kadın yolculara Atatürk Havalimanı'nda çiçekli karşılama

Atatürk Havalimanı’na gelen kadın yolcular, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle sürpriz bir şekilde çiçeklerle karşılandı.

Atatürk Havalimanı'na gelen kadın yolcular, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle sürpriz bir şekilde çiçeklerle karşılandı.


TAV Havalimanları, Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle seyahat etmek üzere Atatürk Havalimanı'na gelen kadın yolcuları, sürpriz bir şekilde karşıladı. Güvelik kontrolünün ardından terminale giriş yapan kadın yolcular, çiçeklerle karşılandı. Beklenmedik sürpriz karşısında şaşkınlıklarını gizleyemeyen yolcular, kısa süreli şaşkınlığın ardından TAV personellerinin dağıttığı çiçekleri aldı.


İran'dan geldiğini belirten Ruya Hateni, organizasyondan memnuniyet duyduğunu belirterek“Çok güzel, bize sürpriz oldu. Ben İranlıyım böyle güzel davrandıkları için teşekkür ediyorum” diye konuştu.


Öte yandan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle TAV Havalimanları tarafından işletilen Atatürk Havalimanı'nın yanı sıra İzmir Adnan Menderes, Milas-Bodrum, Alanya Gazipaşa ve Ankara Esenboğa havalimanlarında benzer bir uygulama yapılarak kadın yolcular çiçeklerle karşılandı.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.