Türkiye’nin ilk hipermarketi İçerenköy CarrefourSA, 23. yılını kutladı

CarrefourSA Genel Müdürü Hakan Ergin, İçerenköy CarrefourSA hipermarketin kendileri için çok özel bir yeri olduğunu belirterek, “Türkiye, 1993 yılında…

Türkiye’nin ilk hipermarketi İçerenköy CarrefourSA, 23. yılını kutladı

30 Kasım 2016 14:16

CarrefourSA Genel Müdürü Hakan Ergin, İçerenköy CarrefourSA hipermarketin kendileri için çok özel bir yeri olduğunu belirterek, “Türkiye, 1993 yılında henüz hipermarket kavramı ile tanışmamışken İçerenköy CarrefourSA hipermarketinin açılmasıyla bir ilk yaşandı. O günden bugüne Türkiye’de perakende sektöründe olan herkesin hatırlayacağı tek marka vardır. O da bu CarrefourSA’dır” dedi.
Türkiye’ye hipermarket anlayışını getirerek organize perakende sektörünün öncüsü olan CarrefourSA, 30 Kasım 1993 tarihinde hizmete açtığı İçerenköy CarrefourSA hipermarketinin 23’üncü yaşını tüm gün süren sürpriz yarışmalar, eğlenceler ve 30 Kasım tarihine özel büyük indirimlerle kutladı.

Hakan Ergin: “İlkler unutulmaz ve her zaman özeldir”
Hipermarketin açılışı, CarrefourSA Genel Müdürü Hakan Ergin, CarrefourSA yönetimi, çalışanları ve CarrefourSA’nın 23 yıllık daimi müşterilerinin katılımıyla 23 adet pasta kesilerek başladı. Hakan Ergin, İçerenköy CarrefourSA’nın 23’üncü yaşına ilişkin yaptığı değerlendirmede, şunları söyledi:
“Türkiye, 1993 yılında henüz hipermarket kavramı ile tanışmamışken İçerenköy’de bir ilk yaşandı. Türkiye’de perakende sektöründe olan herkesin hatırlayacağı tek marka vardır. O da bu CarrefourSA’dır. İçerenköy CarrefourSA hipermarketi inanılmaz bir başarı öyküsüdür. Bu hipermarketin bizler için çok özel bir yeri var. Tam 23 yıldır güven timsali olan CarrefourSA’nın hizmet kalitesini tüketicilerle buluşturuyoruz. CarrefourSA, kurulduğu günden bu yana her zaman için sektörde ilklere imza atan, gerçekleştirdiği yenilikler ve ürün çeşitliliği ile müşterilerine her zaman en iyi alternatifleri sunan bir marka oldu. Kalitesi ve güvenilir yapısı ile günden güne büyüyen CarrefourSA’nın başlangıcı burada atıldı. Geçmişe dönüp baktığımız zaman yalnızca bir adet hipermarketten bugün için farklı ihtiyaçlara hizmet veren süper, mini ve gurme market formatlarıyla CarrefourSA olarak tüketicilerimize hizmet sunmaya devam ediyoruz. Bugün CarrefourSA hipermarketlerde tüketicilerimiz gıdadan tekstile, elektronikten züccaciyeye kadar hemen her alanda istedikleri’ne kolaylıkla ulaşabiliyor. Sahip olduğumuz bilgiler ışığında artık tüketicilerimiz ne ister, neleri sever, ne zaman alışveriş yapar gibi detaylı bir bilgi birikimine sahibiz. Bu birikim doğrultusunda da artık marketlerimiz yalnızca alışveriş odaklı değil, adeta bir yaşam alanı olarak hizmet vermeye başlayacak.”

Nostaljik fotoğraf sergisi, 90’ların müziği ve birbirinden eğlenceli etkinlikler
İçerenköy CarrefourSA hipermarketinin 23 yılını yansıtan ve açılış yıllarına ait nostaljik fotoğraf sergisi açıldı. Gün boyu devam eden sürpriz yarışmalar ve hediyelerin verildiği 23. yıl kutlamasında ayrıca gün boyu 90’ların ruhunu yansıtan müzik yayını yapıldı. Bunun yanı sıra 23 yıldır CarrefourSA’da çalışanlar, teşekkür sertifikalarını CarrefourSA Genel Müdürü Hakan Ergin’in elinden aldılar. CarrefourSA’da 23 yıldır görev yapan çalışanlar mutluluklarını dile getirdiler.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

İSTANBUL HAVA DURUMU
27
°
C
Çok Bulutlu
 • Pazartesi
  Çok Bulutlu
  27°C
 • Salı
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  30°C
 • Çarşamba
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  30°C
 • Perşembe
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  29°C
Reklamı Geç