Başkan Kocaoğlu’ndan AK Parti’deki istifalara ilişkin açıklama

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Kadir Topbaş ve Melih Gökçek’in istifalarına ilişkin, "Ben olsaydım ne yapardım? O ayrı bir konudur.

Başkan Kocaoğlu’ndan AK Parti’deki istifalara ilişkin açıklama

05 Ekim 2017 13:29

Seçilenlerin o görevi sonuna kadar yapması yönünde bir görüşüm var. Süremin sonuna kadar belediye başkanlığını götürmek isterim" dedi.


‘Akıllı Trafik Sistemi’nin tanıtım toplantısının ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, AK Partili belediyelerdeki istifaları değerlendirdi.


Kocaoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın istifası ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in istifa söylentileri hakkında, "Ben Kadir Bey’i de yakından tanıyorum, Melih Bey’i de yakından tanıyorum. Bu konuda benim bir şey söylemem mümkün değil. Ben olsaydım ne yapardım? O ayrı bir konudur. Onu da bugün söylemenin bir yararı yoktur. Seçilen ve göreve gelen insanların sonuna kadar o görevi yapması yönünde bir görüşüm var. Süremin sonuna kadar belediye başkanlığını götürmek isterim. Yarım bırakmak istemem. Benim bakış açım bu. Ayrı bir partide neler olur, neler biter, o konuda yorum yapmak doğru değil" ifadelerini kullandı.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

İZMİR HAVA DURUMU
19
°
C
Çok Bulutlu
 • Cuma
  Çok Bulutlu
  19°C
 • Cumartesi
  Sağnak Yağışlı
  18°C
 • Pazar
  Sağnak Yağışlı
  18°C
 • Pazartesi
  Sağnak Yağışlı
  16°C
EN ÇOK OKUNAN HABERLER
  Reklamı Geç