Doğum gününü 11 Kasım’da kutlayan başkana yavru kurt hediyesi

Makam odasında kedisi Çiko, su kaplumbağası Tekila, papağanları Coco ve Gezi ile yaşayan, belediyenin çatısında da güvercin besleyen Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol’a belediye personelinin doğum günü hediyesi iki yavru kurt köpeği oldu.

Doğum gününü 11 Kasım’da kutlayan başkana yavru kurt hediyesi

15 Kasım 2017 11:34

10 Kasım’ın Atatürk’ün ölüm yıl dönümü olması nedeniyle 11 Kasım’da doğum gününü kutlayan Başkan Şenol, erkek olana Dost, dişi olan köpeğe ise Zeyna ismini verdi.


Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıl dönümü olan 10 Kasım’da dünyaya gelen Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, doğum günlerini 11 Kasım’da kutluyor. Şahsi hediye kabul etmeyen, doğum günlerini kutlamaktan hoşlanmayan hayvansever Başkan Şenol’a belediye personelinin bu yılki hediyesi de iki tane Alman kurdu yavrusu oldu. Sokakta çamura bulanmış halde bulduğu Çarşı ismini verdiği köpeğe evinde bakan Şenol’un uzun zamandır Safkan Alman kurdu köpeğine ilgi duyduğunu öğrenen belediye çalışanları, bir dişi bir erkek olmak üzere iki aylık yavru köpekleri, kendi aralarında düzenlenen küçük bir kutlama ile başkana hediye etti. Başkan Şenol, erkek olana Dost, dişi olan köpeğe ise Zeyna ismini verdi.Makamında da kedi, papağan su kaplumbağası var


Veteriner İşleri Müdürlüğü tarafından bakımları yapılan yavru köpekler için kulübe hazırlatan Başkan Şenol, “Hayvanları çok seviyorum. Onlarla vakit geçirmek, konuşmak ise en büyük hobim. Uzun zamandır Safkan Alman Kurdu istiyordum, benim gibi hayvan dostu olan belediye personelimize çok teşekkür ederim” dedi.


Öte yandan hayvanseverliğiyle tanınan Başkan Şenol, makamında kedisi Çiko, su kaplumbağası Tekila, papağanları Coco ve Gezi ile yaşıyor. Bununla da sınırlı kalmayan Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, belediyenin çatısında da güvercinler besliyor.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

İZMİR HAVA DURUMU
15
°
C
Sağnak Yağışlı
 • Pazar
  Sağnak Yağışlı
  15°C
 • Pazartesi
  Sağnak Yağışlı
  7°C
 • Salı
  Çok Bulutlu
  7°C
 • Çarşamba
  Parçalı Bulutlu
  7°C
Reklamı Geç