Medical Park İzmir BSI Belgesini aldı

Sahip olduğu ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesine, İngiliz Standartları Enstitüsü (BSI) tarafından tescil sertifikası verildi.

Medical Park İzmir BSI Belgesini aldı

09 Aralık 2017 10:17


İngiliz Standartları Enstitüsü (BSI), Medical Park İzmir Hastanesi’nin sahip olduğu ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesine, tescil sertifikasını düzenlenen törenle hastane yönetimine verdi. Hastane çalışanlarının da katıldığı törende, BSI Türkiye Genel Müdürü Özlem Ünsal, Medical Park İzmir Hastanesi Genel Müdürü Veysi Kubba ve Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Zafer Beken’e belgelerini takdim etti.


Alınan belgenin bir başarı olduğunu ancak bu başarının sürdürebilir olmasının daha önemli olduğunu belirten Medical Park İzmir Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Zafer Beken, “Öncelikle bu belgeyi almamızda emeği geçen tüm personelimize teşekkür ediyorum. Sadece belgeyi almak bir şey ifade etmiyor bunu sürdürebilmek ve yukarılara taşımak önemli. Sizinle çalıştığımız süre içerisinde süreçleri takip etmek ve kurumsallaşma anlamında sizlerden çok şey öğrendik. Umarım biz de sağlık sektörünü size iyi bir şekilde anlatabilmişizdir. Bundan sonraki süreçte de sizlerle daha iyi noktalarda daha üst düzey çalışmaları yapma arzusundayız. Süreçlerimiz gün geçtikçe daha iyiye ve mükemmele doğru taşınacaktır” dedi.


BSI Türkiye Genel Müdürü Özlem Ünsal da belgelendirilmekle birlikte daha zorlu bir sürece başlandığının altını çizerek, “Belgelendirmekle beraber çok daha zorlu bir sürece başlamış bulunuyorsunuz. Çünkü yönetim sistemleri her zaman daha çok gelişmeye yöneliktir. Dolayısıyla içerisinde sürekli iyileştirme kavramı vardır. Belgelendirilmek bu işi doğru yaptığınızı ve doğru yolda olduğunuzun çok güzel bir kanıtıdır” diye konuştu.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

İZMİR HAVA DURUMU
15
°
C
Sağnak Yağışlı
 • Pazar
  Sağnak Yağışlı
  15°C
 • Pazartesi
  Sağnak Yağışlı
  7°C
 • Salı
  Çok Bulutlu
  7°C
 • Çarşamba
  Parçalı Bulutlu
  7°C
Reklamı Geç