İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

AK Parti Sarıkamış İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı seçimi yapıldı

Sarıkamış AK Parti 5.

olağan ilçe Gençlik Kolları kongresi yapıldı.


Sarıkamış Halk Eğitim Merkezi'nde yapılan kongreye, Sarıkamış Belediye Başkanı Göksal Toksoy, İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Emin Haliloğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Nurgül Güner, Sarıkamış Kadın Kolları Başkanı Ülay Erdoğdu İl Encümenleri, Belediye Encümenleri ve partililer katıldı.


Kongrede Sabri Doğanay AK Parti Sarıkamış İlçe Gençlik Kolları Başkanı seçildi.


Açılış konuşmasından sonra kürsüye gelen Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Emin Haliloğlu, “Biz gençlik kolları olarak Kars'ta ve Sarıkamış'ta çok iyi çalışıp başarılı seçimler geçirdiğimiz kanısındayım. Ak Parti Sarıkamış İlçe Gençlik Kollarına yeni seçilen arkadaşıma başarılar diliyorum” dedi.


Daha sonra söz alan Sarıkamış Belediye Başkanı Göksal Toksoy, “Göreve gelen kardeşlerimizin Liyakat, Ehliyet, Emniyet ve Dürüstlük ilkelerini kendilerine şair edeceklerini inanıyor ve yeni oluşturacağımız ekibin Sarıkamış geleceğine ilerki yıllara damga vuracağını şimdiden söylüyorum. İnşallah Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan'ın belirtmiş olduğu 2019-2023-2053-2071 hedeflerine bu kadroların yer alacağını biliyor ve bu kutlu davayı daha ilerilere taşıyacak bir ekibi oluşturmak için elinden gelen herşeyi yapacaklarına inanıyorum. Kongremiz inşallah hayırlı olur” diye konuştu.


Son olarak söz alan AK Parti Sarıkamış İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sabri Doğanay, “Bizden önceki arkadaşlarımızla devraldığımız görevi layık olduğu şekilde yürütmeye çalışacağız. Bizi destekleyenlere teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.


Yapılan konuşmaların ardından sona eren kongrede, birlik beraberlik mesajları verildi. Kpngre sonrasında Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi'nde partililer yemekte bir araya geldi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.