MHP Kastamonu Teşkilatı’ndan Ankara’ya çıkarma

MHP Kastamonu Teşkilatı’ndan Ankara’ya çıkarma

01 Aralık 2016 15:51

MHP Kastamonu İl Başkanı Hacı İbrahim Maşalacı, MHP merkez ve ilçe başkanları, belediye başkanları ve İl Genel Meclisi üyeleriyle MHP’nin TBMM’de düzenlenen grup toplantısına katıldı.
Grup toplantısı sonunda MHP İl Başkanı Hacı İbrahim Maşalacı, MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’ye MHP’nin Kurucu Genel Başkanı Merhum Alpaslan Türkeş’in vefat etmeden önce Kastamonu’ya gelişinde Alperenler tarafından karşılandığı fotoğrafın tablosunu ve Kastamonu’nun yöresel ürünlerinden oluşan hediye sepetini takdim etti.Daha sonra MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, Kastamonu’dan gelen heyeti kabul etti. MHP Genel Merkez binasında gerçekleşen ziyarette MHP Genel Başkanı Bahçeli, Kastamonu’nun MHP tarihinde dünden bugüne önemli bir yere sahip olduğunu belirtti.
MHP’nin iktidar olduğu yıllara atıfta bulunan Bahçeli, MHP’nin başına geçtiği günden bu yana, parti olarak devletinin ve milletinin yanında olduklarını ifade ederek, demokrasiye inançlarından ötürü darbe girişimine kesinlikle karşı çıktıklarını belirtti. Darbenin olduğu akşam yaşadıklarını Kastamonu teşkilatıyla paylaşan Bahçeli, "Darbe gecesi MHP-AKP arasında AKP kurulduğundan bu yana süre gelen siyasi kırgınlık, kızgınlık ve hesaplaşmaları bir yana bırakarak, MHP olarak bu durumu fırsata çevirmedik. Yüce Türk Milletinin hükümet kurma yetkisi verdiği hükümete karşı yapılan darbe girişimi yanlış bir girişimdi. Türkiye demokratik bir ülkedir" dedi.
Bahçeli, "Darbe gecesi evine giderken jetlerin alçak uçuş yapması sebebiyle durumun anormalliğini tahmin ederek, derhal genel merkeze geri döndük. Ardından özel kalemime Başbakan’a ulaşmasını, bunun kalkışma olduğunu ve kesinlikle kalkışmaya karşı olduklarını belirtmesi talimatını verdim. MHP’nin içerisine sızma girişiminde bulunan FETÖ örgütüne mensup kişilerin parti içerisine fitne yaydılar. Onlara itibar edilmemelidir. Süreci başlayan kongrelerde FETÖ örgütü ile uzaktan yakından bağı-bağlantısı olanların tespit edilmesi halinde partiden derhal uzaklaştırılmaları gerekmektedir" diye konuştu.
Toplantının ardından Kastamonu heyeti, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile hatıra fotoğrafı çektirdi.YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

KASTAMONU HAVA DURUMU
1
°
C
Çok Bulutlu
 • Pazar
  Çok Bulutlu
  1°C
 • Pazartesi
  Kar Yağışlı
  -1°C
 • Salı
  Az Bulutlu
  -1°C
 • Çarşamba
  Hafif Kar Yağışlı
  2°C
Paykasa
Paykasa satın alma ve paykasa bozdurma işlemleri için en uygun paykasa fiyatlar
Paykasa Satışı
Kurumsal firma güvencesi altında paykasa kart satın alın.
Telefon destek hattı:
0533 145 96 92
Gümüş
Altın Kolye, Gümüş Kolye
Gümüş Alyans Çeşitleri ile Gumusdunyasi.com Türkiye’nin Online Alışveriş Firmasıdır.

Elektronik Sigara Modelleri
İndirimli Elektronik Sigara
www.elektroniksigara.ist

Moda, burç ve kadına dair
tüm güzellikler için
kadin.com
Gatete Tirajları
Günlük ve gerçek
Gazete Tirajlarına
ulaşmanın yolu!
www.gazetetirajlari.com
Reklamı Geç