Taşköprü’de doğalgaz çalışmaları tam gaz devam ediyor

Taşköprü’de geçtiğimiz aylarda başlayan doğalgaz hattı döşeme çalışmaları hızlı bir şekilde devam ediyor.

Taşköprü’de doğalgaz çalışmaları tam gaz devam ediyor

01 Ekim 2017 16:34


Taşköprü’de doğalgaz kavuşması için göreve geldiği günden buyana özel bir çaba içerisinde olan Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’da şehir içinde devam eden çalışmalarını yerinde inceledi. Taşköprü’de hızlı bir şekilde ilerleme kaydeden ve birçok sokağın doğalgaz hattına kavuşmasıyla bu seneki hedefe ulaşılmasına yaklaşıldığı belirtildi.


Konuyla ilgili açıklama yapan Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, ilçe için olmazsa olmazlardan olan doğalgaz çalışmalarının hızlı bir şekilde ilerlemesinden memnuniyet duyduklarını belirterek yılsonunda ilçenin bir bölümünde de olsa doğalgaz kullanımına geçilmesinin hedeflendiğini kaydetti.


Arslan, ayrıca Taşköprü’nün doğalgaza kavuşmasında projenin buraya kadar gelmesinde büyük rolü olan Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere tüm emeği geçenlere ilçe halkı adına şükranlarını sundu.


“İlçe için büyük önem arz eden ve yıllardır hayalini kurduğumuz doğalgaza kavuşma sevincimiz devam ediyor” diyen Arslan ayrıca yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

KASTAMONU HAVA DURUMU
29
°
C
Az Bulutlu
 • Pazartesi
  Az Bulutlu
  29°C
 • Salı
  Az Bulutlu
  31°C
 • Çarşamba
  Parçalı Bulutlu
  31°C
 • Perşembe
  Az Bulutlu
  31°C
Reklamı Geç