Avrupa kupalarında ‘Kocasinan’ damgası

Masa Tenisinde Milli Takımı temsil eden Kocasinan Belediyesi Spor kulübü Masa Tenisi Takımı, Avrupa Masa Tenisi Federasyonu ETTU kupasında C grubunu lider tamamlayarak 2.

Avrupa kupalarında ‘Kocasinan’ damgası

04 Ekim 2017 11:52

tura yükseldi.


Kocasinan’ı ve Türkiye’yi her defasında gururlandıran Kocasinan Belediyesi Spor kulübü Masa Tenisi Takımı, C grubunda Bursaspor, İspanya ve Belçika takımlarıyla mücadele etti. Bursaspor’u 3-0 hükmen yenen Kocasinan Belediyesi Spor kulübü Masa Tenisi Takımı, İspanya’nın Hotel PatriaPriego ve Belçika’nın TT Vedinamur takımlarına kök söktürerek aynı sonuçla 3-1 yendi. Müsabakalarda rakipleri karşısında üstün bir oyun sergileyen Kocasinan Belediyesi Spor kulübü Masa Tenisi Takımı, topladığı 7 puan ile grubunu ilk sırada tamamlayarak 2.tura yükseldi.


Başarılarından dolayı sporcuları tebrik eden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, “Masa Tenisinde Milli Takımı temsil eden sprocularımızı ve Milli Takım Antrenör Halil Adak’ı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Elde ettiği başarılar sayesinde tarihe altın harflerle geçen Masa Tenisi Takımımız her defasında bizim gururumuz oluyorlar. İnşallah başarılarımızı artırarak devam ettireceğiz. Bizlere bu gurur yaşattıkları için Kayseri ve ülkemiz adına bir kez daha teşekkür ediyorum. Gerek Kocasinan Belediyesi olarak gerekse şahsım her zaman sporcularımızın yanındayız” diye konuştu.


Kocasinan Belediyesi Spor kulübü Masa Tenisi Takımını TMTF Başkanı Kerim Koç da tebrik etti. Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Kerim Koç, “Masa tenisine katkılarını her yıl artırarak devam ettiren Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ı, Yönetim Kurulumuz ve camiamız adına teşekkür eder, başarıda büyük emeği olan Milli Takım Antrenör Halil Adak’ı canı gönülden tebrik ederim. Camiamıza hayırlı olsun, bu başarı hepimizin” ifadelerini kullandı.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

KAYSERİ HAVA DURUMU
22
°
C
Parçalı Bulutlu
 • Perşembe
  Parçalı Bulutlu
  22°C
 • Cuma
  Rüzgarlı
  17°C
 • Cumartesi
  Yağmurlu
  17°C
 • Pazar
  Parçalı Bulutlu
  17°C
Reklamı Geç