İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Aydemir, " Kadir Gecesi'nin rahmet ve bereketinden yararlanmayı Rabbim bizlere nasip etsin"

Lokantacılar ve Pastacılar Odası Başkanı Altan Aydemir, Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayımladı.


Lokantacılar ve Pastacılar Odası Başkanı Aydemir, "Manevi bir iklimden geçerek, birlik, dayanışma ve kardeşlik duygularımızın daha da yoğunlaştığı mübarek Ramazan-ı Şerif'in son günlerine yaklaşırken, Kadir Gecesi'ni idrak etmenin coşkusunu ve heyecanını yaşıyoruz" ifadesinde bulunduğu mesajını şu şekilde sürdürdü:


"Kadir Gecesi, âlemlere rahmet olarak gönderilen Kur'an-ı Kerim'in yeryüzüne indirildiği gün olması bakımından kutsal bir öneme sahiptir ve yine Kur'an-ı Kerim'de buyrulduğu gibi bin aydan daha hayırlı bir gecedir. Onun için bu mübarek gecenin hepimizin kalplerine, gönül dünyalarımıza ışık saçmasını, vicdanlarımızı aydınlatmasını, hepimize neşe ve huzur getirmesini temenni ediyorum. İslam alemi için gecelerin en feyizlisi ve en bereketlisi olan Kadir Gecesi'nin rahmet ve bereketinden yararlanmayı Rabbim bizlere nasip etsin.


Bu duygu ve düşüncelerle üyelerimiz başta olmak üzere Tüm İslam âleminin mübarek Kadir Gecesini kutluyor, barış ve huzur içinde hepimizi Ramazan Bayramı'na da eriştirmesini diliyorum.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.