Aydemir, " Kadir Gecesi’nin rahmet ve bereketinden yararlanmayı Rabbim bizlere nasip etsin"

Lokantacılar ve Pastacılar Odası Başkanı Altan Aydemir, Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayımladı.


10 Haziran 2018 11:53


Lokantacılar ve Pastacılar Odası Başkanı Aydemir, "Manevi bir iklimden geçerek, birlik, dayanışma ve kardeşlik duygularımızın daha da yoğunlaştığı mübarek Ramazan-ı Şerif’in son günlerine yaklaşırken, Kadir Gecesi’ni idrak etmenin coşkusunu ve heyecanını yaşıyoruz" ifadesinde bulunduğu mesajını şu şekilde sürdürdü:


"Kadir Gecesi, âlemlere rahmet olarak gönderilen Kur’an-ı Kerim’in yeryüzüne indirildiği gün olması bakımından kutsal bir öneme sahiptir ve yine Kur’an-ı Kerim’de buyrulduğu gibi bin aydan daha hayırlı bir gecedir. Onun için bu mübarek gecenin hepimizin kalplerine, gönül dünyalarımıza ışık saçmasını, vicdanlarımızı aydınlatmasını, hepimize neşe ve huzur getirmesini temenni ediyorum. İslam alemi için gecelerin en feyizlisi ve en bereketlisi olan Kadir Gecesi’nin rahmet ve bereketinden yararlanmayı Rabbim bizlere nasip etsin.


Bu duygu ve düşüncelerle üyelerimiz başta olmak üzere Tüm İslam âleminin mübarek Kadir Gecesini kutluyor, barış ve huzur içinde hepimizi Ramazan Bayramı’na da eriştirmesini diliyorum.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

KAYSERİ HAVA DURUMU
30
°
C
Az Bulutlu
 • Pazar
  Az Bulutlu
  30°C
 • Pazartesi
  Az Bulutlu
  30°C
 • Salı
  Az Bulutlu
  30°C
 • Çarşamba
  Az Bulutlu
  32°C
Reklamı Geç