Başkan Çolakbayrakdar, Serçeönü Mahallesi’ndeki çalışmaları inceledi

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Serçeönü Mahallesi’nde yapımı devam eden yol, kaldırım, otopark ve çevre düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Çolakbayrakdar, Serçeönü Mahallesi’ndeki çalışmaları inceledi

06 Ekim 2017 11:15


İncelemeler sırasında bölgedeki esnafları ziyaret ederek, bol bereketli kazançlar dileyen Başkan Çolakbayrakdar, vatandaşın ve esnafın ilgisiyle karşılaştı. Esnafın ve vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinlemeyi de ihmal etmeyen Başkan Çolakbayrakdar, onlarla keyifli sohbetlere imza attı. Muharrem Ayı dolayısıyla işçilere ve bölge sakinlerine kendi elleriyle aşure ikram eden Başkan Çolakbayrakdar, onların hem gönlünü hem de hayır duasını aldı.


Serçeönü Mahallesi’nin bütün sokaklarında yenileme çalışmalarının devam ettiğini belirten Başkan Çolakbayrakdar, “Özellikle Birkan Sokaktaki çalışmalarımız yoğun bir şekilde sürüyor. Yolların bir kısmını şimdiden trafiğe açacağız diğer kalan kısımlarını ise ilerleyen günlerde tamamlayacağız. Tabiri caizse Kocasinan bölgesinin her mahallesinde ve her sokağında yenileme, değişim ve dönüşüm çalışmalarını devam ettiriyoruz. Mahallelerimizin ihtiyaçları bitene kadar bu çalışmalarımız devam edecek. İlçede yeni yerlere yeni yollar yaparken bir yandan da yenileme çalışmalarımızı yürütüyoruz. Çalışmalarımız tamamlandığında Kocasinan’ın çehresi tamamen değişecek” ifadelerini kullandı.


“Yeni asfalt plenti ve yeni araçlarımızla birlikte bu yıl hızlı bir şekilde Kocasinan’da yol ve asfalt çalışmaları yapıyoruz” diyen Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinanlılara daha kaliteli hizmet sunmak ve onların memnuniyetini artırmak için gece-gündüz demeden gayret ettiklerini vurguladı.


Başkan Çolakbayrakdar, daha modern ve daha yaşanabilir bir Kocasinan için bölge genelinde yenileme çalışmalarına aralıksız devam edeceklerini sözlerine ekledi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

KAYSERİ HAVA DURUMU
30
°
C
Az Bulutlu
 • Pazartesi
  Az Bulutlu
  30°C
 • Salı
  Az Bulutlu
  33°C
 • Çarşamba
  Parçalı Bulutlu
  33°C
 • Perşembe
  Parçalı Bulutlu
  33°C
Reklamı Geç