İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Başkan Hiçyılmaz'dan KTO Business Card Müjdesi

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, yeni dönemde gerçekleştirmeyi hedefledikleri projelerden biri olan KTO Business Card projesinde uygulama aşamasına geçildiğinin müjdesini verdi.


Proje kapsamında üyelere KTO Business Card dağıtımına başladıklarını belirten Hiçyılmaz, meslek komitesi grupları ile yaptıkları toplantılarda bu hizmetin avantajlarını üyelere anlattıklarını belirtti.


Hiçyılmaz, “Meslek komitesi gruplarımızda yer alan üyelerimize KTO Business Card'larını her gün 10:00 ile 16:00 saatlerinde Odamızda yaptığımız tanıtım toplantılarında teslim ediyoruz. Bu kartın sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmak isteyen tüm üyelerimizi tanıtım toplantılarımıza katılmaya davet ediyorum. ” diye konuştu.


Başkan Hiçyılmaz, proje kapsamında Kayseri, İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere Türkiye genelinde indirimli hizmet verebilecek kuruluşlarla anlaşma yapılması için hızlı bir çalışma yürüttüklerini belirterek, “Projemizdeki hedefimiz, üyelerimizin daha ekonomik hizmet almasını sağlamaktır. Bu kapsamda özel hazırladığımız KTO Business Card'lar, öncelikli olarak üyelerimizin Kayseri havalimanında sıra beklemeden özel geçiş hakkı (CIP) hizmetinden yararlanmalarını sağlayacaktır.” dedi.


Başkan Hiçyılmaz, KTO Business Card'ın çok kısa sürede akaryakıt, ulaşım, konaklama başta olmak üzere birçok alanda Kayseri Ticaret Odası üyelerine ayrıcalıklı alışveriş yapmanın keyfini yaşatacağını sözlerine ekledi.

BUGÜN NELER OLDU?

Gazete 1. Sayfalar

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.