Kayseri Ticaret Odası Üyelerine KOSGEB Destekleri Anlatıldı

Kayseri Ticaret Odası üyelerine yönelik düzenlenen toplantıda KOSGEB destekleri anlatıldı.

Kayseri Ticaret Odası Üyelerine KOSGEB Destekleri Anlatıldı

02 Ekim 2017 16:19

Konferans salonunda düzenlenen ve KOSGEB İl Müdürü Ahmet Özbekler’in sunum yaptığı toplantıya ilgi büyük oldu.


Toplantının açılış konuşmasını yapan Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Celal Hasnalçacı, Oda yönetimi olarak gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında bilgi verdi. Hasnalçacı, yeni hizmet binası ve konferans salonu hakkında detaylı bilgi verdiği konuşmasında Oda yönetimi olarak yeni dönemdeki hedeflerinden ve projelerinden bahsetti.


Kayseri Ticaret Odası üyelerinin işlerini geliştirmeleri ve ihracat yapabilir konuma gelmeleri bakımından KOSGEB desteklerinin önemli olduğunu vurgulayan Hasnalçacı, KOSGEB İl Müdürü Ahmet Özbekler’in bu yönde verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.


Kayseri Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Celal Hasnalçacı’nın konuşmasının ardından KOSGEB İl Müdürü Ahmet Özbekler, KTO üyelerine, Kobi Gelişim Destek Programı Bilgilendirme Proje Teklif Çağrısı başlığında yapılan uygulamalara ve mevzuata ilişkin bilgi verdi.


KOSGEB Destekleri toplantısının sonrasında ise KTO üyelerinde sağlık konusunda farkındalık uyandırmak amacıyla, Tekden Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Dr. Ali Gül tarafından "Kalp Hastalıkları Ve Gelişen Teknoloji Işığında Müdahale Yöntemleri" konulu bilgilendirme gerçekleştirildi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

KAYSERİ HAVA DURUMU
30
°
C
Az Bulutlu
 • Pazartesi
  Az Bulutlu
  30°C
 • Salı
  Az Bulutlu
  33°C
 • Çarşamba
  Parçalı Bulutlu
  33°C
 • Perşembe
  Parçalı Bulutlu
  33°C
Reklamı Geç