Kayserigaz ailesi, 9. geleneksel piknikte buluştu

Kayserigaz çalışanları ve ailelerinin yoğun katılımıyla gerçekleşen 9.

Kayserigaz ailesi, 9. geleneksel piknikte buluştu

03 Ekim 2017 09:16

geleneksel piknik organizasyonuna katılanlar her yıl olduğu gibi bu yıl da eğlenceli oyunlar, barbekü ve şişme oyun parkurları ile keyifli saatler geçirdi.


Kayserigaz çalışanları, yoğun iş temposundan biraz olsun uzaklaşarak aileleri ve çalışma arkadaşlarıyla, 30 Eylül cumartesi günü Kayserigaz bahçesinde düzenlenen piknikte bir araya geldi.


Her yıl düzenlenerek geleneksel hale gelen pikniğin bu sene 9.su organize edildi. Barbekü ziyafeti ile başlayan piknik eğlenceli oyunlar ile devam etti. Çocuklar şişme oyun parkurunda oyunlar oynayıp palyaçolar eşliğinde animasyonlar izlediler. Yüz boyama standında yapılan birbirinden renkli çizimler çocuklar tarafından büyük ilgi gördü. Yetişkinler için de oyun parkurlarının bulunduğu piknik alanına rodeo, canlı langırt, penaltı gibi eğlenceli oyunlar kuruldu ve yarışmalarda birinci olanlara sürpriz hediyeler verildi. Bando grubu müzikleriyle pikniğe renk katarken, çalışanlar ve aileleri hareketli şarkılara eşlik ettiler.


Pikniğe katılanlar; “Her yıl olduğu gibi bu yıl da hep birlikte eğlenceli vakit geçirdik ve oyunlar oynadık. Kayserigaz ailesinin bir ferdi olmaktan gurur duyuyoruz.” diyerek görüşlerini ifade ettiler. Kayserigaz’ın, hem çalışanlarının hem de onların ailelerinin memnuniyetini, sağlamak adına bu tarz etkinliklere önem vermesi ve sık sık çeşitli organizasyonlarla bir araya gelerek ekip ruhunu geliştirmesi, çalışanları iş stresinden uzaklaştırması, çalışanlar ve aileleri tarafından büyük takdir topladı.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

KAYSERİ HAVA DURUMU
27
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Perşembe
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  27°C
 • Cuma
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  28°C
 • Cumartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  28°C
 • Pazar
  Çok Bulutlu
  28°C
Reklamı Geç