Meysu Outlet’te Atatürk’ün fotoğraflarının yer aldığı resim sergisi açıldı

Atatürk’ün ebediyete intikal edişinin 79.

Meysu Outlet’te Atatürk’ün fotoğraflarının yer aldığı resim sergisi açıldı

10 Kasım 2017 15:08

Yıldönümü dolayısıyla Meysu Outlet ve Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Kayseri Şubesi tarafından Atatürk resimlerinin bulunduğu sergi açıldı.


Meysu Outlet’te açılan sergi hakkında bilgiler veren Meysu Outlet Alışveriş Merkezi Reklam ve Pazarlama Müdürü Gülçin Avcı, “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 79. Yıldönümünde saygı, rahmet ve minnetle anıyoruz. Meysu Outlet Alışveriş Merkezi olarak Atatürkçü Düşünce Derneği ile beraber Atatürk’ün resimlerinin yer aldığı bir sergisi açtık. Sergimizde öğrencilerimizi ağırlamaktayız. Pazar gününe kadar sergimiz devam edecektir. Tüm müşterilerimizi ve tüm çocuklarımızı sergimize bekliyoruz” ifadelerini kullandı.


ADD Kayseri Şube Başkanı Kemal Ceylan, “Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan uğurlamamızın 79. Yıldönümünde anıyoruz. Atatürk’ün fikirleri, düşünceleri ve idealleri ile içimizde yaşatıyoruz. Her gencimizi bir Atatürk olarak görüyoruz. Çocuklarımızı da Atatürk’ün düşüncesinde ve felsefesinde yetiştirmeye çalışacağız” dedi.


Öğrencilerin ve alışveriş merkezine gelen ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği sergi, Pazar gününe kadar açık kalacak.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

KAYSERİ HAVA DURUMU
2
°
C
Kar Yağışlı
 • Çarşamba
  Kar Yağışlı
  2°C
 • Perşembe
  Kar Yağışlı
  -2°C
 • Cuma
  Hafif Kar Yağışlı
  -2°C
 • Cumartesi
  Çok Bulutlu
  -1°C
EN ÇOK OKUNAN HABERLER
  Reklamı Geç