MHP İl Başkanı Ersoy:“Kayseri ülkücü hareketin kalesi olarak anılmaya devam edecektir”

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Baki Ersoy, kamuoyunda yer alan ‘MHP’de istifa’ haberleri ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Milliyetçi Hareket Partisinde bulunmak şereftir.

MHP İl Başkanı Ersoy:“Kayseri ülkücü hareketin kalesi olarak anılmaya devam edecektir”

04 Ekim 2017 12:52

Kendilerini bu şereften mahrum bırakacaklar, partimiz sayesinde edindiği tüm görevlerden de istifa etmelidir” şeklinde konuştu.


MHP’den ayrılacakları azap ve pişmanlık dolu günlerin beklediğini ifade eden İl Başkanı Baki Ersoy, “Aramızda ayrılık ve ihanet sevdalısı varsa, bunları parti disiplininden taviz vermeden hizaya sokacağız. Yine de istifa meraklısı olursa sadece partimizden değil, ahlaklı ve karakterli insanların yapacağı gibi tüm görevlerinden istifa etmelerini bekleyeceğiz. Zira bulundukları tüm görevlere vefakâr ülkücülerin kıymetli oylarıyla gelmişlerdir. Madem ülkü yolundan vazgeçiyorsunuz, o zaman bu yolun size kattığı makamlardan da vazgeçmelisiniz. Milliyetçi Hareket Partisi alelade siyasi bir parti değildir. Türk Milleti’ne yön veren, türlü bedeller ödeyen partimizde, gardırobunda bozkurt postu barındıranların işi yoktur. Türlü alavere-dalavere ve desiselerle iş tutmak isteyenler, unutmasınlar ki ‘Velinimetlerinin omuzlarına basarak yükselmeye çalışanlar tarih boyunca muvaffak olmamıştır, bundan sonra da olmayacaktır.’Kayseri, hainlerle değil, Ülkücü Hareketin kalesi olarak anılmaya devam edecektir” ifadelerini kullandı.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

KAYSERİ HAVA DURUMU
12
°
C
Sisli
 • Cuma
  Sisli
  12°C
 • Cumartesi
  Sisli
  14°C
 • Pazar
  Sisli
  14°C
 • Pazartesi
  Çok Bulutlu
  14°C
EN ÇOK OKUNAN HABERLER
  Reklamı Geç