Özel güvenlik çalışanları yeni yasa hakkında bilgilendirildi

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, güvenlik çalışanlarına yeni yasa ve yönetmelikler konusunda hizmet içi eğitim semineri verildiğini bildirdi.

Özel güvenlik çalışanları yeni yasa hakkında bilgilendirildi

17 Nisan 2018 14:33


Belediye İdari İşler Biriminden Sorumlu Vedat Kılıç tarafından verilen seminere belediyede görev yapan özel güvenlik çalışanlarının katıldığını belirten Başkan Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi Çok Amaçlı Salonunda verilen seminerde öncelikle güvenlik ve özel güvenlik mevzuatı hakkında genel bilgiler anlatıldığını belirtti. Bilgili, deneyimli ve her türlü iş bilgi donanımına sahip bir personel yapısı ile 7 gün 24 saat şehrin merkez nüfusunun yüzde 50’sine hizmet verdiklerini hatırlatan Başkan Memduh Büyükkılıç, bilgili ve bilinçli personelin hizmette kaliteyi artırdığını söyledi.


Belediye İdari İşler Biriminden Sorumlu Vedat Kılıç ise uygulamalı olarak iş güvenliği, çöp kutuları, unutulan eşyalar, çanta ile binalara girişler, elektronik aletler, bıçak ve ateşli silahlar, su ve elektrik tesisatların kontrollerini gibi konuların önemini anlattı.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

KAYSERİ HAVA DURUMU
31
°
C
Az Bulutlu
 • Salı
  Az Bulutlu
  31°C
 • Çarşamba
  Az Bulutlu
  31°C
 • Perşembe
  Az Bulutlu
  31°C
 • Cuma
  Az Bulutlu
  32°C
Reklamı Geç