Vali Kamçı kurum ziyaretlerini sürdürüyor

Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, yoğun olarak sürdürdüğü kurum ziyaretlerine devam ediyor.

Vali Kamçı kurum ziyaretlerini sürdürüyor

07 Kasım 2017 14:46


Vali Kamçı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Tarım Kredi ve Kooperatifleri Bölge Birliği ve Serbest Bölge Müdürlüğünü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.


Ziyaretlerine ilk olarak Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünü ziyaret ederek başlayan Vali Kamçı, İl Müdürü Özkan Kayacan’dan kurumun çalışmaları ve yapımına yeni başlanan hizmet binası hakkında bilgi aldı.


Vali Kamçı daha sonra Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sibel Livdumlu veTarım Kredi ve Kooperatifleri Bölge Birliği Bölge Müdürü Caner Çelebi’yi ziyaret etti. Bu kurumların yetki ve sorumluluk alanına giren görevleri hakkında bilgi alan Vali Kamçı, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.


Kurum ziyaretleri kapsamında son olarak Serbest Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret eden Vali Kamçı, burada Melikgazi Belediye Başkanı ve Serbest Bölge Kayseri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Büyükkılıç ve başkan yardımcıları tarafından karşılandı.


Melikgazi Belediye Başkanı ve Serbest Bölge Kayseri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Büyükkılıç ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çalışmalar hakkında Vali Kamçı’ya bilgi verdi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

KAYSERİ HAVA DURUMU
16
°
C
Sağnak Yağışlı
 • Cuma
  Sağnak Yağışlı
  16°C
 • Cumartesi
  Yer Yer Sağnak Yağışlı
  15°C
 • Pazar
  Parçalı Bulutlu
  15°C
 • Pazartesi
  Az Bulutlu
  19°C
Reklamı Geç