İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Kara İtfaiye Müdürlüğü personeli ile buluştu

Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara, Belediye Başkan Yardımcısı Cuma Özdemir İtfaiye Haftası münasebetiyle, Kilis İtfaiye Müdürlüğü personelleri ile bir araya geldi.

Başkan Kara, İtfaiye personelinin sorunları, isteklerini dinleyerek her türlü desteği vereceklerini söyledi.


Başkan Kara, Büyük bir özveri ve fedakarlıklarla vatandaşların ve diğer canlıların yardımına koşan itfaiye çalışanlarına teşekkür ettiğini ifade ederek, “ 24 saat halkın emrinde olan İtfaiye çalışanlarımız büyük ve önemli bir görevi yerine getirmektedir. İtfaiye çalışanlarımız, insanımız ve tüm canlıları, başta yangın felaketi olmak üzere, deprem, sel gibi birçok doğal afete karşı koruyup onlara siper olmaktadır. Bununla birlikte itfaiyecilik, birçok riski beraberinde taşıyan bir meslek olup beraberinde büyük sorumluluklar getirmektedir. Vatandaşlarımıza her anlamda önem veren bir anlayış çerçevesinde Kilis Belediyesi olarak, itfaiye ekiplerimizin gerekli tüm teçhizatla donanmış ve günün teknolojik imkânlarından en üst düzeyde faydalanan bir takım haline getirmek için çalışmalarımız sürmektedir. Her türlü felaket ve acil durumlarda kendi hayatlarını tehlikeye atarak, zor şartlarda mesai kavramı gözetmeksizin çalışan itfaiye personelim başta olmak üzere bütün İtfaiye çalışanlarının İtfaiye Haftası'nı kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim.” dedi.


Konuşmalarının ardından İtfaiye Müdürlüğü personellerine özverili çalışmalarından dolayı plaket ve başarı belgesi takdim edildi.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.