Formalarını giyip, Kızılay’a kan bağışladılar

Beşiktaş taraftarları takımlarının formalarını giyerek geldikleri Kızılay çadırında toplu halde kan bağışında bulundular.

Formalarını giyip, Kızılay’a kan bağışladılar

22 Eylül 2017 14:58


Kan bağışı kampanyasını Büyükmandıralı Beşiktaşlılar renklendirdi. Büyükmandıra Kartalları adı altında oluşan 17 Beşiktaş taraftarları, takımlarının formalarını giyerek geldikleri Kızılay çadırında toplu halde kan bağışında bulunarak destek verdi.


Büyükmandıra Beşiktaşlılar taraftarlarının önderi Yusuf Can, Türk Kızılayının milletimiz için çok önemli olduğunu vurguladı. Can, "Büyükmandıralı Beşiktaşlılar olarak böylesine önemli bir toplumsal konu karşısında ne kadar özverili olduğumuzu göstermek adına bugün buraya formalarımızla birlikte gelip, kan bağışında bulunduk. Bir kanın üç insan hayatına etki ettiğini çok iyi biliyoruz. Bu yüzden toplumdaki her bir bireyin Türk Kızılay’ımıza karşı hassasiyet içerisinde bulunması gerektiğini düşünüyorum. Bu organizasyonu benimle birlikte düzenleyip katkı sağlayan Büyükmandıra Kartallarından Hasan Hüseyin Yürük, Harun Özçetin, İbrahim Kızılarslan, İbrahim Sert, Tanju Çiftçi, Kadir Özçetin, İsmet Darcan başta olmak üzere emeği geçen tüm arkadaşlarıma ayrıca teşekkür ederim. Kan bağışı organizasyonunun düzenlenmesinde katkısı olan Kızılay Babaeski Şube Başkanımıza ve Büyükmandıra Belediye Başkanımız Sertaç Balyemez’e çok teşekkür ediyorum" dedi.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

KIRKLARELİ HAVA DURUMU
31
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Cuma
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  31°C
 • Cumartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  33°C
 • Pazar
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  33°C
 • Pazartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  33°C
Reklamı Geç