Kesimoğlu İstanbul’dan gelen gezginlerini konuk etti

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, aylık coğrafya ve gezi dergisi ile bir oto markasının birlikte düzenlediği ve Türkiye’nin farklı doğal güzelliklerinin keşfedildiği gezi programı kapsamında İstanbul’dan gelen konuklar ile Kırklareli Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen yemekte bir araya geldi.

Kesimoğlu İstanbul’dan gelen gezginlerini konuk etti

03 Ekim 2017 10:38


Kırklareli’ne bağlı Demirköy İlçesi’nde doğal bir mekanda ağırlanan, Dupnisa Mağarası ve Longoz Ormanları’nı keşfe çıkan konukların arasında, köşe yazarları, çeşitli gezi, yaşam dergilerinin genel yayın yönetmenleri ve televizyon programcıları da yer aldı.


Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, konuklarını Kırklareli insanına yakışır bir misafirperverlik, sevgi ve saygıyla karşıladı, ardından konuşmasında Kırklareli hakkında bilgiler verdi. Birçok doğal güzelliklere sahip Kırklareli’nin turizm potansiyelini konuklarına aktaran Kesimoğlu, Kırklareli Merkezi’nin de özellikle Yayla Mahallesi’ndeki çalışmalar ile cazip hale geldiğini ifade etti. Gezi grubunu, düzenleme çalışmalarında sona gelinen Atatürk Evi ve Kent Kültür Evi’ni muhakkak görmek için Kırklareli’ne beklediklerini dile getiren Kesimoğlu, keşif sever konuklarına teşekkürlerini sunarak, Kırklareli’nin yöresel hardaliyesi ve peynirinden armağan etti.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

KIRKLARELİ HAVA DURUMU
25
°
C
Çok Bulutlu
 • Pazartesi
  Çok Bulutlu
  25°C
 • Salı
  Sağnak Yağışlı
  17°C
 • Çarşamba
  Kuvetli Sağnak Yağışlı
  17°C
 • Perşembe
  Çok Bulutlu
  18°C
Reklamı Geç