Belediye Başkanı Bahçeci: “Derdimiz güçlü Kırşehir”

Kırşehir’de büyük değişimlere imza atan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, güçlü Türkiye ile birlikte güçlü bir Kırşehir oluşturduklarını söyledi.

Belediye Başkanı Bahçeci: “Derdimiz güçlü Kırşehir”

04 Ekim 2017 12:53


Zamanının büyük bölümünü Kırşehirlilerle birlikte sokaklarda geçiren Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, göreve geldikleri günden beri şehir’de ciddi değişimlerin yaşandığını anlattı.


Kırşehir’de alt ve üst yapı çalışmaları nüfus artışına orantılı olarak hızlı bir şekilde ilerlediğini bildiren Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Cadde ve sokaklar yenileniyor, kanalizasyon ve yağmur suyu hatları güçlendiriliyor. Kent estetiği çalışmaları, parklar, yollar yapılıyor, Şehrin çehresi her geçen gün daha da güzelleşiyor” dedi.


Yapılan hizmetlerin yanı sıra belediyenin kapılarını her zaman halkına açık tuttuklarını belirten Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “İdarecilik hizmet etme sanatıysa, halkında bu hizmetlerden istifadesinin ne kadar doğru olup olmadığını anlaması bu yaptığımız istişarelerinin sonucundadır. Kırşehir Belediyesi olarak şehrimize yaptığımız hizmetler belli. Cadde ve sokaklarımızı güzelleştirdik, güzelleştirmeye devam ediyoruz. Neredeyse Kırşehir’i baştan aşağıya yeniledik. Sosyal alanlar yaptık ve bu hizmetleri yaparken de halkımızla istişare yaparak ve onların isteği doğrultusunda projelerimiz gerçekleştiriyoruz. Allah’a hamdolsun Kırşehir’e sizlerin verdiğiniz güçle değer katmaya devam ediyoruz, edeceğiz. Tek derdimiz güçlü Kırşehir güçlü Türkiye için sizlere hizmet etmektir” diye konuştu.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

KIRŞEHİR HAVA DURUMU
28
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Perşembe
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  28°C
 • Cuma
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  28°C
 • Cumartesi
  Çok Bulutlu
  28°C
 • Pazar
  Parçalı Bulutlu
  28°C
Reklamı Geç