İhlas Haber Ajansı

SON DAKİKA

TGRT Haber Canlı İzle

Belediye Başkanı Bahçeci: “Derdimiz güçlü Kırşehir”

Kırşehir’de büyük değişimlere imza atan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, güçlü Türkiye ile birlikte güçlü bir Kırşehir oluşturduklarını söyledi.

Kırşehir'de büyük değişimlere imza atan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, güçlü Türkiye ile birlikte güçlü bir Kırşehir oluşturduklarını söyledi.


Zamanının büyük bölümünü Kırşehirlilerle birlikte sokaklarda geçiren Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, göreve geldikleri günden beri şehir'de ciddi değişimlerin yaşandığını anlattı.


Kırşehir'de alt ve üst yapı çalışmaları nüfus artışına orantılı olarak hızlı bir şekilde ilerlediğini bildiren Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Cadde ve sokaklar yenileniyor, kanalizasyon ve yağmur suyu hatları güçlendiriliyor. Kent estetiği çalışmaları, parklar, yollar yapılıyor, Şehrin çehresi her geçen gün daha da güzelleşiyor” dedi.


Yapılan hizmetlerin yanı sıra belediyenin kapılarını her zaman halkına açık tuttuklarını belirten Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “İdarecilik hizmet etme sanatıysa, halkında bu hizmetlerden istifadesinin ne kadar doğru olup olmadığını anlaması bu yaptığımız istişarelerinin sonucundadır. Kırşehir Belediyesi olarak şehrimize yaptığımız hizmetler belli. Cadde ve sokaklarımızı güzelleştirdik, güzelleştirmeye devam ediyoruz. Neredeyse Kırşehir'i baştan aşağıya yeniledik. Sosyal alanlar yaptık ve bu hizmetleri yaparken de halkımızla istişare yaparak ve onların isteği doğrultusunda projelerimiz gerçekleştiriyoruz. Allah'a hamdolsun Kırşehir'e sizlerin verdiğiniz güçle değer katmaya devam ediyoruz, edeceğiz. Tek derdimiz güçlü Kırşehir güçlü Türkiye için sizlere hizmet etmektir” diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU?

GERİ BİLDİRİM

Geliştirme sürecine katkıda bulunmak için lütfen sitede karşılaştığınız hataları bize bildirin.