Köy Ortaokulu öğrencilerinden masa tenisi turnuvası birinciliği

Kırşehir’in Kaman İlçesi Çağırkan Köyü Hacı Meşhude Yılmaz Ortaokulu öğrencileri, Masa Tenisi turnuvasında ilde yapılacak bölgesel yarışmaya katılmaya hak kazandı.

Köy Ortaokulu öğrencilerinden masa tenisi turnuvası birinciliği

14 Mart 2018 09:26


Çağırkan, Hacı Meşhude Yılmaz Ortaokulu öğrencileri Sinem Buhur, Nisa Nur Pehlivan, Melek Yaşar ve Tuğçe Nur Haskılıç, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen Okul Sporları müsabakalarında Masa Tenisi Yıldız Kızlar kategorisinde il birincisi oldu.


İlçede düzenlenen müsabakaların ardından öğrenciler, Kaman Kaymakamı Murat Girgin’i ziyaret etti. Başarılı öğrencileri tebrik eden Kaymakam Girgin, "Takım halinde il birincisi olarak Kırşehir’i bölgesel elemelerde temsil etme hakkı kazanan öğrencilerimizi tebrik ediyorum.


Ülkemizin sadece doktor, avukat, öğretmen gibi kişilere değil aynı zamanda da başarılı sporculara ihtiyacı vardır. Kısıtlı imkanlarla bu başarıyı kazanan öğrencilerimizin hem eğitim hem de sportif başarılarını görünce bizler de mutlu oluyoruz. Eminim ki katılacakları diğer müsabakalarda da başarılı olacaklardır" dedi.


Kaymakam Girgin öğrencilere ziyaret sonrası forma, raket, top ve spor malzemeleri hediye etti.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

KIRŞEHİR HAVA DURUMU
26
°
C
GökGürültülü Sağnak Yağışlı
 • Pazartesi
  GökGürültülü Sağnak Yağışlı
  26°C
 • Salı
  Yer Yer Sağnak Yağışlı
  27°C
 • Çarşamba
  Çok Bulutlu
  27°C
 • Perşembe
  Yer Yer Sağnak Yağışlı
  27°C
Reklamı Geç