Arslanbey’in yeni yönetimi Başkan Üzülmez’i ziyaret etti

Arslanbey Belediyespor yönetimi, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’i ziyaret etti.

Arslanbey’in yeni yönetimi Başkan Üzülmez’i ziyaret etti

06 Ekim 2017 11:54


Eylül ayında olağan kongresini yapan Arslanbey Belediyespor’da başkanlığa seçilen Bülent Sarı, yapılan kongre sonrasında yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’i makamında ziyaret etti. Kongre süreci hakkında bilgi veren Başkan Sarı, “Hedefimiz şampiyonluktur. Kendi içimizde altı takım kurduk. Bu sayede gençlerimiz her kademede spor yapmaktadır. Kadın futbol takımı oluşturulması noktasında sona gelindi. Yeni yönetim kurulu oluşturuldu. Yeni ve güzel hedefleri olan sporcumuz ile ziyaretimizi size yaparak heyecanımızı paylaşmak istedik” dedi.


Ziyaretten dolayı teşekkür ederek yeni yönetime başarılar dileyen Belediye Başkanı Üzülmez, “Spor kitlelerini tek bir hedef yolunda birleştiren, bütün farklılıkları gözardı ederek tek yumruk olabilen, ortak hedef sevgi, bağlılık ile hem kişisel hem toplumsal fayda sağlayan bir olgudur. Çok ciddi bir toplumsal hareket olan bu potansiyel en verimli ve faydalı şekilde değerlendirmek, hayatımızın bir parçası haline getirmeye çalışıyoruz. Uygun koşullar oluştuğunda desteklerimiz her zaman olacaktır. Ancak balık vermek yerine balık tutmayı öğretmek kalıcı ve istikrarlı olan faydadır. Kulüplerimizin kendi ayakları üzerinde durma çabalarını destekliyorum. Allah yolunuzu açık etsin” açıklamasında bulundu.


Sözlerine devam eden Başkan Üzülmez, “Yaptığımız spor tesislerimizin yatırımların kulüplere devredilip, işletmesini sağlamalıyız. Kulüp yönetimlere önemli bir sorumluluk düşüyor. Bu noktada bal ligine çıkmanız durumunda en büyük destekçiniz ben olurum. Kamu adına bütün spor kulüplerimize aynı mesafedeyiz, ayrım yapmadan destek veriyoruz” açıklamasında bulundu.


Ziyarete Arslanbey Belediyespor yönetiminden Osman Şengül, Şafak Aktaş, Zekeriya Topal, Erkan Çavuş, Zeki Sert, Miraç Sarı, Ali Bayır, Yıldıray Kuzu, Soner Sarı, Mustafa Tanrıkulu, Taner Demirsoy, Kenan Kurt, Gökhan İpek, Ekrem Karaca, Ekrem Kolay, Mustafa Yılmaztürk, Seçkin Eker, Murat Oruç, Mevlüt Kolay, Mustafa Kolay, Metin Sakin ve Resul Topal’da katılarak spora verdiği destekten ötürü Başkan Üzülmez’e teşekkür ettiler.
YORUM YAZ
Lütfen Bekleyiniz ...

Toplam Yorum (0)

Reklamı Geç